Jak bezpečně odstranit klíště? S použitím přípravku Ixoderm je to velmi snadné a bezpečné.

Asi každý z Vás již někdy řešil, jak správně vyndat přisáté klíště tak, aby nenadělal více škody než užitku. Problém totiž je v tom, že když klíště zmáčknete (otáčení, nebo vyviklání), může dojít k tomu,  že se z klíštěte do krve uvolní obsah jeho střev i s jeho parazity. Navíc takto výrazně zvyšujete pravděpodobnost nakažení klíšťovou encefalitidou, nebo limskou boreliózou. V obou případech se jedná o závažná onemocnění, která Vás můžou na dost dlouho zneschopnit.

Jak tedy správně vyndat klíště?

Přestože, vyviklání klíštěte patří mezi nejbezpečnější způsoby jak klíště odstranit, nejlepší je, pořádně se na klíšťata připravit. Pokud totiž jedete do přírody, není nic jednoduššího, než si před cestou koupit unikátní český přípravek Ixoderm. Zakoupit ho můžete v lékárnách u nás i na Slovensku, nebo si jej můžete objednat na webových stránkách www.evitality.cz.

Jak Ixoderm funguje?

Vše je velmi snadné. Na klíště naneste několik kapek přípravku a nechte jej působit. Ixoderm ihned klíště omráčí, vysuší a současně klíště i jeho okolí vydezinfikuje. Po několika minutách pak mrtvé klíště jednoduše odstraníte třeba pinzetou. Díky tomuto postupu nedojde k vyvržení obsahu střev do krve, čímž se výrazně zmenší riziko infekce. Protože je aplikace velmi snadná, je Ixoderm vhodný i pro malé děti i miminka, u kterých vyndavání klíšťat je problém. Přípravek má také i svou verzi pro zvířata. Ta se jmenuje Ixoderm Vetri.

Nyní již nemusíte bádat nad tím, jak správně klíště vyndat. Stačí, když budete mít v lékárničce vždy připravený přípravek na sundání klíštěte Ixoderm a pro zvířata Ixoderm Vetri. S tímto přípravkem se již nemusíte bát vyndat klíště, jedná se totiž o jediný nejbezpečnější způsob odstranění klíštěte.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=0E0UNSsQAlI

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..