Nabídněte své zboží miliónům lidí z Facebooku přes e-shop na Facebooku

Mít e-shop je dnes v době digitálního rozmachu v zásadě již povinností, bez které firma v podstatě nemůže prosperovat. Je to dané tím, že zejména mladí lidé jsou dnes již značně pohodlní a zvyklí z internetu na obrovskou nabídku všech možných produktů, které mohou porovnávat, povídat si o nich s přáteli apod.

E-shop na Facebooku, aneb evoluce pokračuje

Facebook má spoustu odpůrců a příznivců. Ať ho milujete, nebo nenávidíte, je to dobré místo, kde se dají shánět tolik potřební zákazníci, kteří pokud je zaujmete, Vás dokážou v krátké době katapultovat v podnikání dost vysoko. Proto odhoďte své antipatie a buďte více sociální.

Hodně firem má svůj internetový obchod. Málo z nich jde směrem k uživatelům na sociální sítě. Většinou však jejich snaha skončí u tlačítka “To se mi líbí” u jednotlivých produktů. Je to dobrý krok směrem k sociálním sítím, avšak ještě lepší než tlačítko “To se mi líbí” je e-shop přímo na Facebooku. Obchod přímo na Facebooku? Ano, na Facebooku!

Firma Pixolo.cz pro e-shopy naprogramovala rozhraní – skript, které se vloží přímo do Vašeho firemního profilu na Facebooku. Tento skript, bude z Vašeho exportního XML souboru načítat aktuální data přímo z Vašeho internetového obchodu, a bude je zobrazovat přímo ve Vašem profilu. Návštěvníci tak mohou procházet nabídku Vašeho e-shopu přímo na stránkách Facebooku a nemusí si tak pamatovat nebo kamkoliv zadávat odkaz Vašeho obchodu. Je to snadné a hotové za 5 minut. Uživatele tím velmi potěšíte a mile překvapíte. Když si pak někdo bude chtít něco koupit, bude po kliknutí na tlačítko koupit přesměrována do e-shopu, kde si může zboží zakoupit.

Firma Pixolo, která tento skript napsala, samozřejmě pro Vás nabízí i další své služby, jako je třeba tvorba webových stránek, e-shopů, webdesign, psaní PR článků, a mnohé další. Ve všem je tato známá firma velmi zkušená, protože na internetu již nějaký ten rok podnikají a český internet znají velmi dobře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..