Proč bydlet v satelitním městečku, když můžete bydlet díky developerskému projektu Libušský dvůr na klidném místě v Praze se vším téměř na dosah

Bydlet se musí, otázka je kde. Ideální je, když můžete bydlet někde v hlavním městě, s dobrou dostupností hromadné dopravy, nedaleko od obchodů a co by kamenem dohodil od přírody.

Mladí lidé často hledají bydlení v satelitních městech kolem Prahy. Dělají to s vidinou přijatelné dostupnosti do centra Prahy, klidem na bydlení, hlavně kvůli dětem a také vidinou rozvoje vybrané lokality. Bohužel jak praxe ukázala, nemá to v zásadě smysl. Jednak budete odkázaní na vlastní auta, která v ideálním případě potřebujete dvě. Lokální rozvoj bude velmi pomalý a navíc nikdy nedosáhne úrovně plnohodnotného města. Děti budou trpět pocitem maloměšťáctví, kvůli kterému časem utečou do Prahy, atd.. Výhod bydlení v satelitním městečku moc není. Místo toho můžete bydlet v novostavbě v Praze v lokalitě, která je na bydlení velmi příjemná.

Libušský dvůr, snadná dostupnost, klid, luxus velkoměsta a mnohem více

Nový developerský projekt firmy KZP real s.r.o. se jmenuje Libušský dvůr, který vyrostl v klidné lokalitě v Praze 4 Libuši.

Nové byty ve velikostech od 1+kk do 5+kk s užitnou plochou od 47 m2 do 225m2 jsou pro Vás připraveny k nastěhování. K dispozici je 65 bytů, 4 komerční prostory a 90 parkovacích míst s přímým vstupem do výtahu (park-lift).

Po provedení energetickému auditu bylo zjištěno, že dům díky použitým izolačním materiálům má nižší energetickou náročnost než klasické domy, což se odrazí v nízkých nákladech na vytápění, které je centrální v kotelně domu.

V přízemí objektu je restaurace, minimarket, ordinace zubního lékaře a ortodontisty.

Přímo v místě je možné snadno nakoupit běžné věci. Na větší nákupy se můžete vydat do nedalekého obchodního centra Novodvorská Plaza, nebo trochu dál do většího Centra Chodov, kde si nakoupí i ti nejnáročnější.

V blízkosti Libušského dvora je zalesněná plocha Modřanská rokle, kde můžete po celý rok sportovat, chodit na procházky, nebo na houby.

Pro děti jsou v blízkosti různé školky a školy, se zaměřením na jazyky, nebo  soukromé, poskytující dětem vyšší komfort a lepší vzdělání.

Nejbližší metro je vzdálené zhruba 10 minut jízdy autem – trasa C, stanice Kačerov. Do budoucna je zde plánovaná výstavba trasy D, která tuto lokalitu udělá snáz dostupnou.

Lékaře najdete především v Modřanské poliklinice, nebo Thomayerově nemocnici. Obě zařízení jsou dostupná do několika málo minut jízdy autem.

Pokud se včas rozhodnete ke koupi, můžete ušetřit téměř milion korun. Jednak developer nabízí akční slevy nabízející slevy začínající od 420.000,-Kč a pak taky můžete ušetřit hodně peněz na DPH, protože od roku 2012 se DPH zvyšuje a navíc budou zrušeny výhody, které mají smlouvy do tohoto roku uzavřené. Mimo to, můžete byt koupit i bez asistence realitní kanceláře, čímž ušetříte dalších minimálně 100.000 korun.

Neváhejte a využijte poslední šanci jak ušetřit při pořizování nového bydlení v Praze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..