Itek.cz – konkurence pro prodejte výpočetní techniky a elektroniky

Dnes Vám přinášíme krátkou recenzi prodejce výpočetní techniky a elektroniky, firmy T.S.Bohemia a.s., která od roku 2005 nabízí své produkty, kterých je kolem 125.000, v přehledném na nízkou cenu zaměřeném, internetovém obchodě www.itek.cz. Zakoupit zde můžete počítače, notebooky, fotoaparáty, mobilní telefony, audio, video, software, bílé zboží a dokonce vybavení pro dům a zahradu.

Večerní doručení, dodání do druhého dne a spousty dalších služeb, které oceníte

Nejen nízkou cenou je obchod živ, musí nabízet i nadstandardní služby. Itek.cz jich má pro Vás připraveno hned několik, přičemž všechny jsou velmi zajímavé. Tak například službu, kterou určitě oceníte, je večerní doručení a doprava se zavoláním, dále pak doručení do 24 hodin, 11 odběrných míst po celé republice, možnost nakoupit na splátky, dopravu zdarma, platí se jen expediční poplatek 75,-Kč, který zahrnuje pojištění a balné. Pokud si zboží vyzvednete osobně na výdejním místě, pak samozřejmě žádný expediční poplatek neplatíte.

Nejen jedenáct výdejních míst po celé republice je pro Vás připraveno, ale v případě zájmu je možné zásilku zaslat na dobírku za 6.5 Eura i na Slovenskou republiku. To bohužel většina prodejců vůbec neumožňuje.

Z dalších věcí se nám velmi líbí široká nabídka síťových prvků (LAN), které často velcí hráči na trhu dost odbudou pár routery od OvisLinku. Můžete si zde tak zakoupit velmi rozšířené RouterBoardy a routery oblíbených značek jako D-Link, OvisLink, Zyxel apod. I ostatních produktů je v nabídce požehnaně.

Jednoduše se dá říci, že se jedná i internetové nákupní centrum se specializací na elektroniku, který můžete sledovat na Facebooku a být tak vždy v centru dění a mít podchycené veškeré zajímavé akce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..