Ekoizol V+V s.r.o. + Vy = kvalitně provedená izolace Vaší stavby

Žijeme v době, kdy se šetří v podstatě na všem. A to je dobře. Na co se mají vyhazovat peníze jen tak pro nic za nic. Jednou z věcí, na které se dost šetří jsou energie. Jsou drahé a budou ještě dražší. Ušetřit na energiích jde několika základními způsoby. Jednak tím, že bude používat moderní spotřebiče s nízkou spotřebou. Dále tak, že vyměníte svého dodavatele energií na levnějšího. A v neposlední řadě uděláte tepelnou izolaci Vašeho domu, která je sice finančně nákladná, ale ušetří Vám nejvíc peněz.

Není izolace jako izolace

Bohužel je dost smutné, že když už se někdo pustí do zateplování svého domu, nejčastěji panelového, tak práci svěří do rukou firmy, která zaměstnává kdejakého východního přistěhovalce, který bere jakoukoliv práci za téměř jakékoliv peníze, jen aby přežil do druhého dne. Odvedená práce takového člověka je velmi špatná a zfušovaná. Jenže ono záleží co zfušují. Něco jiného je, když udělají křivě dlaždičky a něco jiného je, když odfláknou zateplení baráku, pro které se často lidé zadluží na pět, deset i více let. Dopadá to tak, že takové zateplení ještě před splacením musí být opravováno. Bohužel je to tak. Stačí se podívat, jak se taková izolace staveb dělá u různých firem. V jejich práci je často obrovský rozdíl.

Aby jste nedopadli se zateplením jak sedláci u Chlumce, je potřeba najímat kvalitní firmy s dobrou historií. Jednou z takových firem, je česká firma Ekoizol V+V s.r.o., která se specializuje na stavební izolace (tepelné, zvukové, hydro), návrh a montáž povlakových krytin, hydroizolace nejrůznějších druhů, prodej izolačních materiálů a zajišťování klempířských prací.

Tato firma založená v roce 1992 je držitelem certifikátu ISO 9001 a je zapsána na listu schválených dodavatelů programu “Zelená úsporám”. Zaměstnávají 15 stálých zkušených profesionálů, kteří svou práci umí velmi dobře. Při práci používají pouze certifikované materiály. Nejedná se tedy o žádné začátečníky amatéry.

Nabízí Vám následující služby:

  • Návrh a montáž povlakových krytin plochých a šikmých střech
  • Tepelné izolace plochých a mírně šikmých střech včetně teras
  • Hydroizolace spodních staveb (tlaková voda, zemní vlhkost, radon)
  • Hydroizolace bazénů, zemních nádrží a jezírek
  • Hydrolizace zabraňující průniku ropných produktů
  • Izolace zemědělských staveb
  • Zvukové a tepelné izolace technologií
  • Klempířské práce
  • Prodej izolačních materiálů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..