Buďte skutečně originální s čokoládou na přání od unikátního projektu Čokovice

Dnes Vám chci představit velmi unikátní projekt Čokovice, díky kterému vytvoříte ve velmi krátké době originální chutnou čokoládu, tak jak si budete přát. Nevím o tom, že by u nás byl nějaký takový podobný projekt. Většinou originalita obchodů s dárky končí u plastových nesmyslů, které jsou sice legrační, ale díky přeplněnosti trhu, dnes již neoriginální.

Čokovice je dalším z projektů pana Soukupa a jeho kolegů, který začal na český trh uvádět velmi originální produkty. Jedním z nich jsou i Obrazovice, o které jsme zde již psali.

Čokovice je dalším z nápadů, které mají slušný potenciál nahradit díru na českém trhu s dárkovým zbožím.

Originální dárek za pár minut

Přestože si na samotné vytvoření čokolády musíte chvilku počkat, protože se výroba originální čokolády nedá moc uspěchat, samotné vytvoření čokolády je velmi jednoduché a rychlé.

Postup se skládá ze čtyřech jednoduchých kroků:

1 – vyberete si  čokoládu – hořká, mléčná, bílá

2 – dále pak obal. Na výběr jsou zatím 3 druhy obalů + jeden s vlastním popisem, který si můžete nadepsat s dodanou fixou sami, nebo můžete nechat popis napsat. Pokud by jste chtěli jiný obal, zkuste se s panem Soukupem domluvit, určitě Vám vyjde vstříc.

3 – třetím krokem je výběr posypu čokolády. Zde se můžete skutečně vyřádit. Na čokoládu se standardně dávají čtyři druhy posypu. Sice lze objednat i více posypů, ale není to doporučeno, protože pak by čokoláda byla už dost přeplácaná.

4 – v posledním kroku pak vyplníte formulář s adresou a druhem platby.

To je vše. Je to jednoduché a originální.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..