Máte starosti s manipulační a vysokozdvižnou technikou? Hoďte je za hlavu, máme pro Vás řešení

Každý podnik, který má větší sklad musí chtě nechtě používat nejrůznější manipulační a vysokozdvižnou techniku. Ta sama o sobě se čas od času porouchá a je nutné jí nechat opravit, ať už svépomocí nebo najatou firmou. Navíc s technikou pracují i lidé, kteří sami o sobě dělají dost chyb, nedodržují pracovní předpisy apod. Z toho důvodu se musí v pravidelných termínech nechávat přeškolovat, navíc veškerá technika musí splňovat přísná bezpečnostní kritéria. Ono to není jen tak, když se porouchá retrak, díky čemuž na zaměstnance pak spadne nějaká paleta apod. Pokud se pak zjistí, že chybu udělal zaměstnavatel, špatnou údržbou, bude mu hrozit dost vysoká pokuta.

Nebojte, všechno se dá vyřešit

Protože, problémů s vysokozdvižnou technikou apod. je víc než dost, vznikla již v roce 1990 firma EUROLIFT CZ s.r.o., která se Vám postará o veškeré starosti s touto technikou. Firma EUROLIFT CZ s.r.o. se specializuje na optimalizaci skladování a manipulace. Nabízí Vám následující komplexní služby:

  • servis techniky se sledováním nákladů na jednotlivá zařízení
  • služby potřebné k reorganizaci logistické struktury Vaší firmy
  • školení řidičů
  • technické prohlídky vaší techniky
  • plynové revize manipulační techniky
  • repasování vozíků
  • prodej na protiúčet
  • montáže LPG a mnoho dalšího

Perfektní servis do 24 hodin

Nezáleží na tom, kde je Váš sklad v České republice, nejpozději do 24 hodin Vám bude poskytnut perfektní servis přímo u Vás na místě. Opraví Vám všechny známé značky jako:

Desta, EUROliftCZ, Pramac, Hubtex, Genkinger-Hubtex, Khol, Dimos, Magaziner, MAST, Mitshubishi, Komatsu, Nissan, Wagner, Steinbock Boss, Still, Toyota, BT, Linde, OM, Jungheinrich, Hyster, Yale, Crown, Belet, Balkancar, Caterpillar, CombiLift, Baumann, Clark, Daewoo, Hyunday, EP, HC, Helli, Baoli + vozíky LINDE a STILL

Snaží se techniku opravovat, ne jen vyměňovat díly. Tím je dosaženo maximálních cenových úspor, kterých dosahujete už jen tím, že je servis provádět na místě, čímž odpadá nutnost techniku někam odvážet. Například, díky mobilnímu listu Vám na místě zajistí montáž superelastických kol a plnopryžových obručí.

Techniku si samozřejmě můžete pouze zapůjčit, nebo koupit novou, případně bazarovou. Stejně tak nabízí i prodej náhradních dílů. Zkrátka zajišťují vše co se týká manipulační a vysokozdvižné techniky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..