Kvalitní stany Pinguin

Kvalitní stan je základ bezproblémového přečkání noci i nepříznivého počasí v přírodě nebo třeba doma na zahradě. Aby jste mohli v klidu přespat venku, jsou pro Vás připravené vysoce kvalitní stany značky Pinguin, které jsou v klasickém provedení pro dvě osoby, tak i rodinné stany Pinguin.

Stany Pinguin jsou vyrobeny z pevných polyesterů odolných proti UV záření. Outdoorové stany Pinguin jsou vodě odolné (odolnost se u různých typů liší), stříšky okének jsou dělané tak, aby se nesklápěly ve větru, kotvení stanu je vylepšeno o kotvení k prutové konstrukci, švy a poutka jsou oboustranně přelepeny speciální lepící páskou, přičemž samotné švy jsou lepeny. Díky silikonizaci stanu je je dosaženo trvalé voděodpudivosti, která v kombinaci v kombinaci s polyuretanovým zátěrem a lepenými švy vytváří trvalou ochranu proti pronikání vlhkosti. Samotná konstrukce stanů je navržena tak, aby jste při vstupu do stanu na nikoho nešlapali, a nerušili tak spánek ostatních.

Z rodinných stanů doporučujeme stan Pinguin Omega 4, který je vhodný pro 4 až 5 osob, jednoduché konstrukce vhodný pro běžnou rodinnou dovolenou. Tento stan patří mezi nejprodávanější. Díky tomu je jeho cena velmi nízká. V současnosti je navíc stan v akci.

Pokud hledáte klasický stan, pak zkuste velmi oblíbený turistický stan Pinguin Gemini 150, ke kterému je dodávána čelovka zdarma. Tento stan se hodí pro 2 až 3 osoby, má dostatečně velké předsíně pro bagáž a dva postranní vchody.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..