Zkroťte živý plot

Máme tu jaro a s ním začíná práce na zahradě a v okolí domu. Jednou z okras našich domovů je živý plot, o který ale musíme náležitě pečovat. Jen tak bude okrasou a ne strašákem jak pro nás samotné, tak pro okolí. Existuje několik možností, jak o živý plot pečovat, nejlepší je ale použít nůžky na plot. Právě na jaře začíná všechno kvapem obrůstat a z našeho živého plotu se rázem skoro přes noc stane strašák s vytrčenými větvemi do všech stran. Jelikož i v pohádkách na každé strašidlo existuje pomoc, i my se můžeme spolehnout na pomoc, kterou nám poskytne Mountfield a jeho nůžky na plot.Opět jako u většiny výrobků máme na výběr z celé řady druhů. Doporučuji nůžky na živý plot Fiskars.

Už dávno neplatí, že zastřihávání živého plotu je mužská práce, protože vyžaduje hodně síly. Dnes se mohou do takovéto údržby pustit i ženy, jednoduše proto, že nůžky na plot jsou velmi lehké co do hmotnosti . Další plus představuje  jejich unikátní mechanismus. Jeho unikátnost spočívá v ozubeném nebo pákovém převodu, který velmi snižuje námahu při stříhání a zároveň až 3x zvyšuje střižnou sílu při dostřihu. Dalo by se tedy říci, že stříhají samy. To ale opravdu ne. Potřebujeme dvě šikovné ruce, které se chopí pohodlných držadel vyrobených z polyamidu . Místo uchopení je vylepšeno oranžovými plastovými návleky. Můžeme navštívit prodejnu Mountfield osobně či využít objednávky přes internet, kde velmi jednoduše objednáte a zboží Vám bude doručeno domů. Stačí pouze kliknout u příslušného výrobku na objednat, doplnit údaje potřebné pro zaslání a těšit se na snadnou a příjemnou práci při zkrášlování Vašeho živého plotu.

Společnost Mountfield, která působí na našem trhu od roku 1991 samozřejmně nenabízí jen nůžky na plot. Ve svých 54 obchodních centrech po celé České republice má pro své zákazníky k dispozici široký sortiment zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu. V rámci programu péče o zákazníka má i síť vlastních servisních středisek, které nabízejí svým klientům posezónní prohlídky zahradní techniky a příslušenství zdarma v rámci svých akcí. Jako jediní na trhu poskytují na své zboží záruku 7 let. Dalšími službami pro zákazníky jsou dovoz zakoupené  techniky a její zprovoznění u zákazníka, stavba bazénů, výkup starých strojů protiúčtem a oblíbená je rovněž věrnostní Vkladní knížka Mountfield.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..