Založit nebo koupit ready made firmu zvládne díky perfektním službám i cvičená opice

Ne každý má rád papírování a běhání po úřadech a ne každý ví, co vše je potřeba pro založení firmy udělat. Koupit nebo založit firmu není dnes již žádný problém. Nemusíte kvůli tomu běhat po úřadech a stresovat se tím, jestli jste na něco nezapomněli. Stačí se svěřit do rukou profesionálů, kteří za Vás vše zařídí.

Pár kliknutí a jeden podpis

Poměrně často podnikatelé, kteří plánují na trh uvést nový výrobek, nebo službu, zakládají další firmu, která je oddělená od mateřské firmy. Dělá se to třeba kvůli televiznímu pořadu “Den D”, nebo obecně, když jdete za investorem pro peníze a nechcete, aby Vám jeho podíl ukrajoval zisk od Vaší již rozjeté vydělávající firmy. Také podnikatelé dělají to, že zakládají třeba kvůli velké zakázce další firmu, aby v případě problémů ochránili svou mateřskou firmu atd. Vše se dá dnes zařídit koupí ready made firmy, kterou můžete získat doslova několika kliknutími a jedním podpisem u notáře.

Co je ready made firma?

Je to nová firma, která má splacený základní kapitál, nemá závazky, žádnou historii a je připravena k okamžitému prodeji.

Pokud již máte svou vydělávající firmu, a potřebujete založit další, neztrácejte čas a peníze papírováním a běháním po úřadech. Firma DAVO COMPANY s.r.o. má pro Vás připravené komplexní služby, které Vám vše usnadní.

Zde je jejich základní nabídka:

Již z nabídky jde vidět, že nabízejí opravdu komplexní služby, díky kterým se můžete věnovat podnikání a nemusíte řešit zakládání firmy. Založení s.r.o., které nepatří mezi nejlehčí, díky těmto službám je pro Vás doslova triviální.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..