Casio Pro Trek, ani James Bond neměl lepší hodinky

Casio Pro Trek jsou funkcemi nadupané hodinky, které ocení každý sportovec, který to se sportem myslí Vážně.

Již sama skutečnost, že se jedná o hodinky CASIO, znamená, že se nejedná o nějaký šunt koupený na vietnamské tržnici, protože CASIO patří mezi naprostou špičku.

Hodinky Casio Pro Trek, jsou připraveny pro sportovce, kteří dokážou ocenit rádiově řízený čas, díky kterému již nebudete muset seřizovat hodinky, protože se sami budou nastavovat. Výškoměr Vám pak ukáže, v jaké nadmořské výšce se nacházíte, což oceníte hlavně při horské túře. Díky této funkci si můžete ověřit, aktuální tlak vzduchu a tím zjistit, jestli se Vám dýchá špatně, protože jste již hodně vysoko, nebo máte jiný zdravotní problém. Kompas pak oceníte, když se ztratíte, nebo když budete k navigaci používat klasické mapy. Barometr pak můžete využít k předpovědi počasí. Při vyšším tlaku je pěkné počasí a obráceně. Teploměr Vám pak prozradí aktuální teplotu, chronograf změří krátké časové intervaly, světový čas, pak kolik je u Vašich přátel na druhém konci světa. Díky věčnému kalendáři a budíku budete vždy vědět, co bude za den v určité datum a již nikdy nezaspíte. Dále nesmí chybět osvětlení ciferníku, které se Vám bude hodit třeba 100 metrů pod vodou, kde už moc přirozeného světla není.

Casio Pro Trek

Hodinky jsou vyrobené z pryže a nerezové oceli se solárním pohonem, takže už nikdy nebudete muset kupovat baterie. Pokud se budete k hodinkám chovat slušně, tak si teoreticky nikdy jiné hodinky již kupovat nemusíte.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=kV-o4BHXnnwTyto a mnohé další hodinky si můžete za pěknou cenu zakoupit na webu TimeStore.cz, kde najdete jak pánské hodinky Casio, tak i dámské hodinky Casio. Výběr mají opravdu velmi pěkný, navíc za nejnižší ceny v ČR, takže si určitě vybere každý. Samozřejmě, že neprodávají pouze hodinky Casio, ale i jiné značky jako Citizen, Diesel, Festina, Swatch a další světoznámé značky.

Navíc, pokud zaplatíte hodinky předem, zašlou Vám je poštou zcela zdarma, případně si je můžete vyzvednout v Říčanech u Prahy osobně. Jinak Vám budou zaslány přes PPL, DPD, nebo klasicky poštou na dobírku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..