Kvalitní, značkové, elegantní, vtipné, užitečné. To jsou šálky na kávu od světoznámých výrobců na webu Kulina.cz

Jak je v nadpisu uvedeno, dnes Vám představíme šálky na kávu, které budou perlou Vaší kuchyně.

Znáte firmy jako WMF, REVOL, MAUVIEL 1830, EMILE HENRY, STAUB? Ve všech případech se jedná o špičkové výrobce nádobí do kuchyně. Například Revol exkluzivní francouzská značka porcelánu. Exkluzivní práva na jeho prodej u nás má pouze firma Kulina s.r.o.

Šálek na kávu nemusí být nudný

Zkuste změnit své návyky a přestat používat obyčejné šálky na kávu. Zkuste třeba vyzkoušet kelímek na espresso verbera Froissés. Je to designově velmi povedený porcelánový kelímek, který vypadá jako pomuchlaný plastový kalíšek z automatu, který je navržený tak, aby se dal použít třeba jako formička na muffiny do trouby. Vyrábí se v mnoha barevných variacích, které můžete poskládat ve výborný dárek, ke kterému si můžete objednat originální stylovou papírovou krabici.

Z dalších velmi pěkných šálků na kávu od návrhářky Camila Prada, je například hrnek Gogo, který je vyrobený z nejkvalitnějšího porcelánu. Potěšíte s ním nejen děti, ale i dospělé, kteří mají hravou povahu. Na stránkách Kulina.cz pak najdete celou sérii těchto vtipných hrnků na kávu.

Milovníci Latte Macchiato zajisté ocení set Clever and More, v kterém je sklenička a lžička nadčasového designu. Příprava Latte je s tímto setem hračka. Stačí do sklenice nalít horké mléko s velkým množstvím pěny, které se opatrně dolije espresem, které se nemíchá. To je vše. Je to snadné.

Na těchto několika příkladech z nabídky obchodu Klina.cz je vidět, že návštěva těchto stránek je nejen pro milovníka kávy pohlazením po duši, protože nejen chuť samotného nápoje je důležitá. Vaše milovaná káva Vám bude chutnat mnohem více, když bude servírovaná v některém z nabízených šálků na kávu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..