Kožené sedací soupravy z masivu jsou nejen krásné a reprezentativní, ale i velmi pohodlné

Kožené sedací soupravy, jejichž nabídku si můžete prohlédnout na webu NábytekZOřechu.cz patří jednoznačně mezi to nejlepší co na našem trhu jde koupit.

Z nabídky je možné si vybrat například překrásné reprezentativní kožené sedací soupravy, které budou patřit mezi dominantu Vašeho obývacího pokoje, knihovny, nebo pracovny. Tyto sedací soupravy jsou většinou v konfiguraci trojpohovky, dvojpohovky a samostatného křesla, které jsou převážně vyrobeny z bukového masivu a kůže.

Nejen sedací soupravy jsou na webu NábytekZOřechu.cz k dispozici, ale i mnohé jiné krásné výrobky z Tulipe, což je jihoafrifká dřevina, která je svou kresbou podobná ořechu, která je narozdíl od něj lehčí a měkčí. V některých zemích se Tulipie nazývá světlý ořech.

Mezi nejkrásnější nábytek, který si zde můžete zakoupit patří bezesporu sekretáře a konzolové stolky, které si své místo najdou v nejedné pracovně nebo ložnici, kde budou příjemným a praktickým doplňkem. Sekretáře zdobí krásné intarzie, což jsou obrazy vytvořené vykládáním díly dřevěných dýh různých barev, nemusí se vždy jednat o dřevo, které se použije pro vykládání, ale třeba i různé materiály jako slonovina, želvovina, perleť, cín nebo mosaz.

Mohlo by se Vám zdát, že nábytek z masivu se hodí jen na historický nábytek, ale není tomu tak. Pro ty z Vás, kdo sháníte vysoce kvalitní moderní nábytek z masivu, pak věřte, že i ten na stránkách NábytekZOřechu.cz najdete.

Pokud Vám nějaký z nabízených produktů nebude vyhovovat rozměry, rádi Vám vyrobí nábytek sami přesně rozměrově podle Vašeho zadání.

Ceny u některých výrobků nejsou uvedeny a samotný nákup se také neprovádí obvyklým způsobem, ale tak, že u vybraného nábytku kliknete na odkaz objednat. Dojde k vytvoření formuláře, který obsahuje kód, který prosím nemažte. Podle něj v obchodě poznají, co jste si vybrali. V krátké době Vás bude kontaktovat prodejce s kterým domluvíte podrobnosti.

Pokud nakoupíte nad 50.000,- Kč, máte dopravu zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..