Peníze se vždy hodí….

Každému z nás se hodí peníze. Někdo má našetřeno a kdo ne, pro toho je tu kreditní karta od GE Money bank. To Vám je ale šikovná věcička. V podstatě můžete nechat peníze doma a veškeré nákupy platit pouze touto kartou. Jednou z výhod je to, že máte 50 dní bezúročné období, pokud do té doby utracenou částku splatíte, je vše v pořádku. Vybrat si můžete i takovou možnost, že budete splácet pouze minimální částku, nebo částku, kterou si prostě sami zvolíte.

Pokud z karty nečerpáte, nesplácíte nic.

Další výhodou je bonusový program, kdy za každý nákup získáte určité procento z částky použité při nákupu zpět. To se Vám objeví ve vyúčtování, které je u této karty samozřejmostí, abyste měli dokonalý přehled.

Karta se dá použít jako šikovná rezerva co kdyby náhodou se Vám něco porouchalo, či jste měli nějaké nečekané výdaje. Kreditní karta online se zkrátka vyplatí.

Je dobré mít ji v záloze….

Dalším produktem bankovního systému, po kterém můžete sáhnout, je půjčka on line opět od GE Money bank. Nemusíte ani do banky, stačí si půjčku sjednat přes on line formulář a všechno jde jak na drátku. Půjčit si takto můžete až 600000.- s nízkým úrokem a výhodnými podmínkami.

Pokud byste o půjčku měli zájem, momentálně a to do 31.5. jsou k mání tři výhody k takovéto půjčce. Je to buď jedna splátka hrazená bankou, nebo odklad splátek o tři měsíce a poslední výhodou pak je půjčka bez poplatku za poskytnutí a předčasné splacení.

Takovouto půjčku v pohodě splácíte z účtu přímo u GE Money bank a pokud jste jejím klientem již nějakou dobu, máte již určité výhody.

K vyřízení vám stačí dva doklady totožnosti a pokud se Vaše příjmy nezměnily od posledního potvrzení o výdělku, pak ani toto potvrzení nemusíte mít.

Může se stát, že ani půjčka on line od GE Money bank nevyřeší vaší konkrétní finanční potřebu. V takovém případě je tu poslední skvělá věc a tou je nejvýhodnější hypotéka a jak jinak – opět od GE Money bank. Hodí se Vám v případě, že stavíte dům či pořizujete byt a potřebujete výhodně vysokou půjčku, která by vám pokryla náklady spojené s těmito výdaji.

Úroková sazba této hypotéky je velice výhodná a patří k nejnižším. Splácet ji můžete po dobu 5 až 30 let. Opět si ji můžete sjednat on line a dozvíte se jestli máte možnost si ji vůbec pořídit. On line hypotéka může být během chvíle předběžně schválená a co je nejpříjemnější- můžete dokonce ušetřit  až 25 000.- , protože v tomto případě nebudete platit poplatek za zpracování úvěru.

Možností, jak pořídit peníze je spousta, jen s GE Money bank máte jistotu renomované společnosti, jejíž mateřskou společností je koncern General Electric, největší společnost světa. Stabilita, bezpečnost a kvalita  je tudíž zajištěna.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..