Komplexní služby grafického studia MARF Vám pomohou upoutat zákazníka a vybudovat firemní identitu

Stále častěji se setkávám s firmami, které naprosto ignorují vzhled svých produktů, webových stránek, vizitek apod. Díky tomu si automaticky vytváří image obyčejné, nemoderní a neatraktivní firmy. Majitelé často, argumentují tím, že na to nebudou dávat peníze, čímž si sami nevědomky škodí.. Nevěříte? Tak schválně, jak by na Vás zapůsobila webová stránka s designem jak od 10letého dítěte? Asi moc dobře ne, že?

O co se jedná a k čemu je to dobré

Přestože graficky dokonalé webové stránky, obal produktu, perfektní vizitka nebo trefné logo nejsou automatickou zárukou spousty zakázek, jedná se o velmi důležitou věc, která se rozhodně nemá zanedbávat.

Díky správně vybudované firemní identitě Vás Vaši zákazníci budou schopni identifikovat i bez toho, že uvidí Vaše firemní logo. Budou si pamatovat Vaše slogany, reklamy, nabídku produktů atd. Svým projevem budete na zákazníky působit tak, abyste zaujali Vaši cílovou skupinu.

Jednoduše řečeno, jedná se o nezaměnitelný grafický styl, který Vás bude zastupovat v době Vaší nepřítomnosti.

Nevhodně vybrané logo může způsobit, že Vám budou volat lidé a ptát se, jestli pro ně uděláte úplně něco jiného. Jednou jsem se setkal s tím, že nejmenovaná firma měla název začínající na P.V.E., kterou si jeden člověk spletl s plynem, vodou a energií. Přitom tato firma dělá něco úplně jiného.

Nemyslete si, že vytvořit správně firemní identitu je něco lehkého, je to poměrně složitá věc. Potřebujete multioborové znalosti z marketingu, designu, psychologie a dalších vědních oborů.

Grafické studio MARF Vám pomůže

Grafická studia, jako je ostravský MARF, jsou tu pro Vás, aby Vám pomohla s vybudováním firemní identity.

Mají pro Vás připravené komplexní služby začínající návrhem vizitek přes tvorbu webových stránek, firemního loga, letáků, obalů, maskotů, tiskovin, časopisů, zkrátka všeho co budete potřebovat.

Vytvoří pro Vás firemní identitu, která bude pro každého snadno čitelná, bude jedinečná a hlavně upoutá zákazníky.

Mimo tyto činnosti grafické studio MARF nabízí tvorbu přebalů knih, animací, kalendářů, omalovánek, štítků, vinět a dalších věcí, na kterých pracují zkušení kreativní grafici.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..