Víte která kola jezdí nejlépe? No přece ty od Štěrby

Opět nám začíná roční období, v kterém ne jeden z Vás vyrazí na kolo. Po zimě nelze kolo jen tak vytáhnout ze sklepa, dofouknout kola a vyrazit na cesty. To skutečně nejde. Tedy pokud nejste odborníci a nevíte, co vše je potřebné po zimě s kolem před první vyjížďkou udělat. Svěřte své kolo do rukou odborníků.

Štěrba kola, co chcete víc?

Je opravdu jen velmi málo obchodů prodávající jízdní kola, které jsou schopni poskytnout tolik co obchod Štěrba kola. Proč? No jednak mají velké zásoby kol skladem, což samo je staví do pozice největších prodejců u nás jak na internetu, tak co se týče kamenných obchodů. Pokud budete prohlížet jejich web, vyzkoušejte červené tlačítko prodejní rádce. Pomůže Vám vyfiltrovat kola, která Vás zajímají. Je to snazší, než se prodírat celým obchodem. Jo a taky, je možné koupit kolo na splátky, takže se nemusíte při nákupu příliš omezovat.

K dispozici jsou pro Vás například kola značek:

Garanční prohlídka zdarma pro nová kola

Pokud si u nich zakoupíte kolo, a splníte-li garanční podmínky (registrace, včasné objednání, ujetí kolem 200km na kole), máte zaručenou garanční prohlídku před najetím 200km. Tato prohlídka je velmi důležitá, protože nové kolo si potřebuje během zajetí “sednout” a následně je potřeba jej zkontrolovat, dotáhnout šrouby, promazat atd..

Nejen muži, ale i ženy si zde vyberou

Protože nejen muži jezdí na kolech, ale i ženy, které jsou přeci jen náročnější, alespoň na to, jak na kole vypadají, je pro ně v obchodě připravený butik, v kterém naleznou různé oblečení a další důležité doplňky na kolo.

Máte staré kolo? Nevadí, prodejte jim ho

Chcete si koupit nové kolo a nevíte co se starým? Není nic jednoduššího, než ho za proticenu prodat. Nemusíte tedy řešit jeho prodej třeba přes internet a jeho následné komplikované zasílání poštou.

Modely pro rok 2011

Jako každý rok, jsou i pro tento připraveny nové modely kol. Nemá cenu se zde o nich rozepisovat, protože by to vydalo na dlouhý článek, takže se podívejte sami na kola pro rok 2011.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..