Chcete, aby na Vás zákazníci nezapomněli? Dejte jim reklamní předměty, které Vás budou neustále připomínat. Zkuste si třeba z lidí udělat reklamní billboardy

Každý podnikatel a firma od začátku svého podnikání řeší jeden z nejzákladnějších problémů, jak neustále zákazníkovi připomínat Vaší firmu, obchod, služby, kontakt, webové stránky apod.

Jednou z nejlevnějších a pravděpodobně nejefektivnějších způsobů, jak své podnikání připomínat, je darování reklamních předmětů. Každý rád dostává nejrůznější dárky, často právně v podobě reklamních předmětů. Často se i obyčejná propiska za pár korun hodí v momentě, kdy potřebujete něco napsat. Mezi velmi oblíbené reklamní předměty patří hlavně nejrůznější elektronika, oblečení, batohy apod.,

Udělejte si z lidí levné reklamní billboardy

Nejrůznější textilie použité jako reklamní předměty jsou velmi efektivní způsob propagace vaší značky. Samozřejmě, že potisk musí být správně vybrán, což není zas tak jednoduché. Například DELL v klidu svým logem může potisknout celé tričko, přičemž si může být jistý, že se bude nosit, protože je jejich logo synonymem úspěchu. Ve většině případů je však lepší, když je logo decentním doplňkem.

Kde se dají reklamní předměty sehnat?

Jedním z levných obchodů, v kterých si dají koupit reklamní předměty za za pár korun je internetový obchod Reklamní-Předměty.Jashica.cz. Najdete zde stovky nejrůznějších předmětů, které můžete použít jako čistě reklamní předměty, nebo jako dárky pro Vaše obchodní partnery.

V nabídce jsou například tyto kategorie:

Všechny předměty je možné koupit již od jednoho kusu, který Vám na přání potisknou čím budete chtít. Samotný potisk je však potřeba domluvit zvlášť v objednávce, protože cena závisí na použité technologii tisku a délce textu atd.. Cenovou kalkulaci dostanete do druhého dne.

Většina předmětů, které jsou v e-shopu uvedeny jsou velmi levné, ve značkové kvalitě a dostupné skladem.

Pokud jste reklamní agentura, nezapomeňte tuto skutečnost uvést při registraci do e-shopu. Po autorizaci budete mít lepší ceny. Navíc pro každého platí, že při nákupu nad 10.000,- Kč bez DPH je doprava zdarma.

Pokud tedy plánujete nákup reklamních předmětů, neuděláte chybu, pokud vyzkoušíte tento e-shop.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..