Královské-spaní.cz, to jsou matrace od obyčejných po Hi-tech BIO, nebo gelové matrace

Věřte nebo ne, ale zdravé spaní je dnes celkem složitá věda. Člověk by si myslel, že si stačí lehnout do měkkého a má po starostech. Opak je pravdou.

Lidská postava je tvarově komplikovaná

Kdyby člověk měl symetrickou postavu, bylo by mu v zásadě jedno, na čem a kde leží. Nicméně tomu tak není, proto potřeba s tím počítat, protože pokud spíte na nevhodné matraci, nebude kvalita spánku nic moc a navíc si tím zaděláváte na problémy s páteří. Nejčastěji trpí krční páteř, protože hlava je těžká, a díky při spánku uvolněným krčním svalům, dokáže zaujmout různorodé často nepříjemné polohy. To samé v podstatě platí i o zbytku páteře a také o často opomíjené kůži, která se při delším ležení, může proležet a takto vám přidělat hodně zdravotních komplikací.

Hodně by o tom mohli povídat zdraví sestry, které se starají o ležící pacienty. Ti často v nemocnicích leží na nevyhovujících matracích a trpí. Vy doma rozhodně trpět nemusíte. Za celý život toho naspíme až moc, na to, aby jsme si mohli dovolit spát na nevhodných matracích.

Hi-tech matrace

Nejmodernější matrace jsou složeny z hi-tech materiálů, které jsou šetrné k přírodě, protože u nich jsou nahrazeny suroviny z ropy nahrazeny přírodními oleji a navíc jsou speciálně tvarované díky speciálním simulacím na počítačích.

Mezi nejmodernější matrace si dovolím zařadit i gelové matrace do poslete, které mají výborné fyzikální vlastnosti, jakými jsou tepelná vodivost, obtékavost (přizpůsobivost tvaru těla), nezničitelnost, a vysoká hygieničnost, protože se na těchto matracích nemohou množit roztoči a bakterie. Tyto matrace jsou velmi vhodné pro alergiky a pro použití v nemocnicích.

Padnou jako ulité

V e-shopu Královské-spaní.cz, kde jsou pro Vás připraveny desítky nejrůznějších kombinací matrací, pro Vás upraví rozměry vybrané matrace na míru.

Vybírat si můžete jak z “jednoduchých” matrací, až po sendvičové matrace složené z několika rozdílných vrstev. Například, jedna vrstva si pamatuje tvar vašeho těla, druhá větrá a odvádí pot, další masíruje, atd.. Možností je skutečně hodně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..