Dobrý zrak – naše bohatství

Dalo by se říci, že bez dobrého zraku se člověk neobejde, i když zastánci tohoto tvrzení nebudou v řadách nevidomých. To je ale jiná kapitola.

K tomu abychom měli skutečně dobrý zrak a uchovali si ho co nejdéle, ideálně až do stáří, potřebujeme především zdravou výživu a zdravý životní styl.

Člověk prochází různými obdobími, ať už je to dětství, puberta, střední věk či stáří. Každé z těchto období má jiné nároky na výživu a péči. Nejjednodušším zdrojem vitamínů je čerstvé ovoce a zelenina, dále pak maso, ryby, oříšky…a to je jen namátkový výběr z naší pestré stravy. Ano hlavně pestrá a vyvážená strava přináší spoustu vitamínů a látek důležitých nejen pro náš zdravý zrak, ale i celé tělo.

Je třeba vyvarovat se nezdravému způsobu života, který přináší stres, ale třeba i pití kávy, slazení bílým cukrem, stravy se spoustou konzervačních látek a umělých barviv. I když se vyhneme konzumaci méně zdravé stravy, je přesto vhodné v již zmiňovaných obdobích lidského života sáhnout po vitamínech, které nám zaručí správnou podporu zraku.

Jedním z nich je EYEMAX PLUS, který obsahuje kompletní a vyváženou směs nezbytných vitamínů, antioxidantů a minerálů, které mají zásadní vliv na zdraví očí i našeho těla. Používáním tohoto přípravku docílíme výrazného zlepšení zraku.

Pečlivě vyvážená kombinace a optimální množství výživných látek zaručí, že se tyto látky nejen dostanou do těla, ale také se v něm udrží a doputují do příslušných tělesných partií, kde mají za úkol pomáhat.

Hlavně v období vyššího věku po 60 roce života jsou tyto doplňky nezbytné pro zabránění vzniku šedého zákalu a makulární degenerace. Zdraví zrak je hodně důležitý, proto bychom si ho měli chránit a pečovat o něj.

V tom vám mohou pomoci stránky institutu pro lepší zrak, kde najdete spoustu užitečných informací a v jejich e-shopu si můžete  pořídit různé pomůcky na cvičení zraku i již zmiňované vitamíny nebo třeba  CD pro léčení zvukem.

Vyberte si a můžete tak podpořit svůj zrak unavený sledováním obrazovky PC.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..