EUROTYRES s.r.o. má pro své zákazníky připraveno skladem 10.000 pneumatik a služby na špičkové úrovni

EUROTYRES s.r.o. je firma, která se zabývá především pneuservisem. Tyto služby poskytuje především firmám, pro které nabízí skutečně služby na špičkové úrovni, sídlící v Praze a Ostravě. Díky skutečnosti, že jsou součástí sítě GPD Service Team, která působí po celé ČR, mají k dispozici 22 servisních míst.

Co to vše pro mě znamená?

Představte si, že jste firma a máte několik aut, o které se musíte starat. Musíte vyměňovat pneumatiky, řešit kde je uskladníte, kdo Vám je vymění, kdy budete blokovat zaměstnance, který pojede do pneuservisu, atd. Děsná představa, že?

Abyste se tímto nemuseli zabývat, je zde pro Vás právě zmiňovaná firma EUTOTYRES s.r.o., která Vám zařídí naprosto vše co Vás může s pneumatikami potkat. V zásadě Vám při potřebě výměny pneumatiky stačí zavolat na jejich telefonní číslo a domluvit se na podrobnostech. Oni se o vše postarají. Vyrazí za vámi, zajistí výměnu, geometrii kol, a uskladnění pneumatik ve svých skladech, případně pokud budete potřebovat, tak Vám prodají nové pneumatiky. Dále také zajišťují malý servis aut se službami jako je plnění klimatizace, výměna oleje a pak taky tzv. rychloservis, což je vlastně oprava auta na počkání. To se velni dobré, že? Pokud s nimi uzavřete smlouvu, nemusíte se o svá auta již dále starat.

Ví to již více jak 1.000 klinetů, mezi které patří velcí hráči na trhu jako Telefónica O2, Zentiva a.s., Ahold a.s. atd..

Takže pokud potřebujete jen přezout pneumatiky, nebo sháníte kvalitní firmu pro svá firemní auta, vyzkoušejte pneuservis v Praze nebo Ostravě EUROTYRES s.r.o., jsou opravdu dobří.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..