Expertcomputer se o Vaší výpočetní techniku postará líp než Váš doktor o Vás

Věřte nebo ne, ale na každá firma se jen honí za penězi za každou cenu. Expertcomputer to tak nedělá. Moc dobře jsou si vědomi toho, že nejen zajímavé ceny přitáhnou zákazníky, ale hlavně taky služby poskytované na špičkové úrovni.

Repasovaný neznamená starý nebo špatný

Ne každý si může dovolit domů koupit nový počítač nebo notebook, avšak dovolit si koupit repasovaný počítač může téměř každý. Repasovaný znamená, že již byl používán a původnímu majiteli již přestal stačit, proto ho prodal dál. Odborníci z Expertcomputer tento počítač odkoupí, vyčistí, otestují, vymění špatné komponenty, nainstalují operační systém a nabídnou je dál k prodeji. Takovýto počítač je 100% funkční. Je to něco jako auto, to si taky pokaždé nekupujete nové. Jednak se to nevyplatí, pak a taky ve světě počítačů nemá cenu obzvlášť dnes kupovat novou techniku, když strašně rychle morálně stárne. Výkonově však ne. Pokud tedy nepatříte mezi profesionální hráče a počítač pro Vás je hlavně určen pro serfování na internetu a práci s dokumenty, obrázky nebo videem, pak takový slušný repasovaný počítač je pro Vás dobrou volbou. Jo a nemyslete si, že Expertcomputer znamená pouze pouze prodej repasovaných počítačů. V nabídce mají i úplně nové počítače, audio a video techniku.

Balíček plný výhod

I přes značnou penetraci výpočetní techniky, moderní výuce na školách a mladých lidech, kteří se s výpočetní technikou kamarádí téměř už od školky, stále jen malé procento lidí skutečně výpočetní technice rozumí. Bohužel je to tak. Hodně lidí toho o počítačích skutečně moc neví.

Aby jste se nemuseli o svůj počítač bát, dostanete ke každému nákupu balíček, který je přenosný i na jiné členy rodiny. Díky tomuto balíčku máte zajištěnou zdarma garanční prohlídku, odvirování, optimalizaci, diagnostiku, zálohování, řešení problémů, reklamace a mnohé další zcela zdarma. Proto, pokud budete mít někdy se svým počítačem problém, stačí, když ho přinesete a ukážete kartu, kterou jste k balíčku obdrželi a máte po starostech.

Prasklý display, nefunkční počítač, nic není problém

I když si myslíte, že počítač je již na odpis, protože se něco porouchalo, přineste ho do Expertcomputer a chvilku počkejte, možná zjistíte, že Vám ho za velmi příjemnou cenu dokáží opravit.

Pokud máte zájem o levný počítač nebo notebook zkuste zavolat na číslo: 776 103 454, nebo 222 524 855, případně napište na email info@expertcomputer.cz, nebo prostě jen navštivte jejich stránky http://www.expertcomputer.cz a nezávazně se poptejte na nabídku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..