Dárky, hračky, hlouposti, to je GiftZone.cz, který udělá Váš život zajímavějším

“Někdo by řekl, že jsou to zbytečnosti, hlouposti, kraviny, zkrátka gadgety, avšak dělají ze světa kolem nás zajímavější a příjemnější svět. V práci jsme měli kolegu, který měl na stole každou chvíli nové “hračky”, které jsem velmi rád zkoumal a chtěl je mít na svém stole taky. Většinou se sice jednalo o reklamní předměty, avšak zajímavých tvarů a funkcí.”

“Čím dál tímvíce tápu, když mám někomu, obzvláště blízkému člověku dát nějaký dárek, který by ho potěšil. Za ta léta co se známe, jsem vyčerpal zásobárnu nápadů a opakovat se s dárky rozhodně nechci.”

Znáte to, že?

Pokud nevíte, jaký někomu dát dárek k výročí, nebo chcete, aby Vás ostatní v kanceláři nebo doma obdivovali, nebo jste v nich alespoň budili úžas, pak zkuste navštívit internetové stránky GiftZone.cz. Najdete zde stovky nejrůznějších hraček, praktických vychytávek,  zajímavých dárků, zkrátka těch věcí, které dělají náš svět osobní, zajímavý a příjemný.

Přeřízni ten dort

Schválně, napadla by Vás skvělá vychytávka, s kterou zazáříte na něčí oslavě, když při krájení dortu byste vytáhnuli nůž ve tvaru pily?

Nebo pokud se chcete stát zaručeným středem pozornosti, pak dámy můžete vyzkoušet kabelku z kláves. Sice asi moc praktická nebude, nicméně to nic nemění na faktu, že zaujme nejednoho muže a dovolím si říci, že i zloděje, který nebude chápat, co to máte za kabelku.

Doma určitě velmi oceníte třeba teploměr na víno. Jednoduchý a geniální. Teploměr obejme láhev s vínem a zobrazí se teplota. Na stupnici si pak můžete přečíst i doporučené teploty pro různé druhy vín. Výborná věc, která potěší nejednoho milovníka vín.

Na stránkách GiftZone.cz nejsou samozřejmě jen gadgety, ale i nejrůznější dekorace, moc pěkný porcelán, bytové doplňky a mnohé další.

Na stránkách e-shopu se pak můžete dočíst, že doprava je při nákupu nad 1.000,-Kč zdarma a že balík dostanete nejpozději do 4 dnů, to se však moc často nestává a zpravidla jej obdržíte dříve. Vyzvednout si zboží v Praze v Dolních Počernicích, tím se celý proces samozřejmě výrazně urychlí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..