Ostravský hotel Veronika, to je levné ubytování kousek od centra v Ostravě

Levné ubytování v Ostravě

Chtě nechtě, každý z nás občas musí cestovat a občas i někde přes noc přespat. Pokud někdo z Vás bude shánět ubytování někde poblíž Ostravy, nebo přímo v ubytování v Ostravě, zkuste navštívit hotel Veronika, který je přímo v Ostravě, zhruba 2 kilometry od centra města. Budete mile překvapeni.

15 let zkušeností

Tento hotel v Ostravě má pro Vás 46 připravených pokojů se 102 lůžky jak pro nenáročné, tak i ty náročnější zákazníky, kteří určitě rádi uvítají “Club Restaurant Veronika”, švédské stoly u snídaně, možnost nechat se namasírovat, připojit se na internet lehce pomocí bezdrátového připojení WiFi.

Nabízené služby

Hotel Ostrava Vám nabízí na základě individuálních požadavků zajistit teplé i studené rauty, oslavy, hostiny, firemní večírky. K dispozici je zde menší salónek pro 12 sedících hostů. Vše za velmi příjemné ceny a 100% služby, které rádi občas využívají z firmy Hewlett-Packard, protože vědí, že u nás se nezklamou.

Z dalších služeb nabízí úschovnu kol, platbu platebními kartami (MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, VISA, VISA Electron, American Express, JCB a Diners Club), bezpečnostní trezor, buzení po telefonu, Expresní check-in, check-out na základě požadavku hosta, možnost zakoupení menšího občerstvení na recepci, připojení k internetu a masérské služby.

Okolí hotelu

Díky tomu, že hotel je blízko centra a je dostupný ze všech směrů, máte jako na dlani celé město. Například “Stodolní ulici”, která nikdy nespí, národní kulturní památku Vítkovice – Dolní oblast, novou radnici, Ostrava Air Point Leoše Janáčka, ZOO Ostrava, Hornické muzeum, Slezskoostravský hrad a spoustu dalších zajímavých míst k navštívení.

Hotel Veronika patří mezi levné hotely v Ostravě, který stojí za to navštívit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..