Revoluční novinka ve vysávání, která šetří čas i peníze

ETA představuje univerzální sáček Unibag vhodný do všech běžných vysavačů.

Společnost ETA přichází s revoluční novinkou ve vysávání – univerzálním sáčkem ETA Unibag, který je vhodný do všech běžných vysavačů nejen značky ETA, ale i všech běžně prodávaných značek. Jeho hlavními benefity jsou univerzální využití, jednoduchá manipulace, příznivá cena a kvalitní materiál, který pohltí téměř sto procent nečistot. K dostání bude od konce dubna 2011 ve značkových prodejnách ETA, na e-shopu eta.cz a u ostatních prodejců.

Hlavní výhody ETA Unibag
Používáním ETA Unibag ušetříte nejen váš čas, ale také peníze. Už nemusíte při nákupu pracně hledat sáček k vašemu typu vysavače a lámat si hlavu jaký sáček do vašeho vysavače vlastně patří. Jednoduše si zakoupíte vhodný adaptér, ke kterému budete dále dokupovat pouze jeden a ten samý typ sáčku. Speciální řešení konstrukce sáčku se přizpůsobí sacímu prostoru vysavače, dokáže pohltit až o 25 procent více nečistot a má čtyřikrát delší životnost než běžné papírové sáčky. Kvalitní syntetický materiál zachytí téměř sto procent nečistot. Unibag maximalizuje dobu sacího výkonu a je maximálně odolný proti vlhkosti. Neprotrhne se ani vlivem nasátí ostřejších předmětů, protože speciální materiál, z kterého je vyvinut, je maximálně odolný vůči protržení.

ETA Unibag bude k dostání od konce dubna 2011 ve značkových prodejnách ETA, na e-shopu eta.cz a u ostatních prodejců. K zakoupení budou jak samostatné sáčky po čtyřech kusech, tak startovací sady s adaptérem. Pokud adaptér například ztratíte, bude možné jej dokoupit samostatně.

Doporučené ceny a typy balíčků:
Startovací balíček: adaptér a ETA Unibag (2 ks.) – 109 Kč s DPH.
Balení ETA Unibag ve fólii (4 ks.) – 179 Kč s DPH.
Samostatný adaptér ve fólii – 89 Kč s DPH.

Vysoká kvalita, příznivá cena a jednoduchá manipulace jsou vlastnostmi, které na tomto produktu oceníte.

Více informací na www.eta.cz.

Zdroj: PressWeb

Autor: ConPro, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..