Server plný báječných slev

Ať malé nebo větší – slevy nás prostě baví a máme je všichni rádi!

Právě proto tu je výborná pomůcka v podobě agregačního slevového server – www.slevydnes.cz, který za Vás monitoruje drtivou většinu českých slevových serverů.

Velkou předností tohoto serveru je jednoduchost, přehlednost, možnost prohledávání slev (i již proběhlých) – to abychom měli rozhled a mohli se těšit zase na další slevy. Samozřejmostí je i filtrování nabídek – podle našich přání.

Je zde největší nabídka na českém internetu, denně přes 1.000 slev, vždyť také monitorují 173 slevových serverů, které si můžete filtrovat podle města, které Vás zajímá například z Prahy, Brna a mnoha dalších měst, nebo si můžete vyfiltrovat nabídku podle konkrétních slevových serverů jako jsou například ZaPakatel a Slevomat. A to je opět pouze namátkový výběr.

Denní návštěvnost je cca 10.000 uživatelů a proč také ne,  když zde lze využít i takovou službu, jako je denní zasílání přehledu zvolených slev podle města a kategorií, který si zákazník zvolí. Jedinou podmínkou je se zaregistrovat, ale to máme za chvilku a přináší nám to jen samé výhody.

Za zmínku stojí i pár připravovaných věcí, jako je štítkování slev pro ještě větší přehlednost nebo možnost ukládání si slev na později.

Zkrátka ať to vezmeme z kteréhokoliv konce, určitě se nám velmi vyplatí tento slevový server navštívit a nastavit si zasílání na email a jen čekat na tu svou vysněnou slevu, kterou můžete použít i jako pěkný dárek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..