Tórické a bifokální čočky pro korekci zraku bez nutnosti nosit brýle

Spousta lidí má problémy se zrakem, které neřeší, protože nechtějí nosit brýle. Přestože nošení brýlí není ničím špatným, máme pro Vás, co brýle nechcete z těch či oněch důvodů, kontaktní čočky, které Vám pomohou zlepšit zrak, bez toho, aby si toho někdo všiml.

Kontaktní čočky jsou lepší než brýle

Nejsou vidět, můžete si s nimi změnit barvu očí, nejsou náročné na provoz, nerozsednete je a neztratíte stejně lehce jako brýle, takže proč je nepoužívat?

Nejen dioptrické vady dokáží vyřešit

Díky nejmodernějším technologiím ve výrobě kontaktních čoček, se podařilo udělat kontaktní čočky, které dokáží pomoci i lidem, kteří trpí astigmatizmem (tórické kontaktní čočky) nebo krátkozrakostí a hypermetropií (biofokální kontaktní čočky). Pokud tedy nemáte rádi brýle, pak je zcela zbytečné se tímto stresovat, protože si můžete pořídit kontaktní čočky a problém bude vyřešen.

Barevné kontaktní čočky jsou IN

Chcete být jiní, odlišit se, třeba na soutěži Superstar, nebo chcete jako modelka vypadat jinak, lépe, nebo pro focení vypadat zajímavěji, pak Vám doporučujeme vyzkoušet barevné kontaktní čočky. Čočky jsou vhodné i pro lidi, kteří nemají žádnou vadu zraku.

Pozor na přenášení kontaktních čoček

Již samotným otevřením pouzdra s kontaktní čočkou znamená, že jí začínáte nosit. Tím dochází pomalu k jejímu poškozování. Z výroby je čočka velmi hladká a i nejmenší částečka cizího materiálu jí pomalu, ale jistě poškozuje a tím se poškozuje i Vaše oko. Proto se nedoporučuje přenášet čočky, ve smyslu doby nošení, než je udáno výrobcem.

Kde se dají sehnat kontaktní čočky?

Jedním z internetových obchodů, který Vám doporučujeme je obchod ČočkyKontaktní.cz, kde najdete obrovskou nabídku všech možných kontaktních čoček, které mají skladem. To znamená, že kontaktní čočky dostanete velmi rychle. Navíc samotnou registrací v obchodě dostáváte slevu 3% na nákup a to je dobré že? Mají pro Vás připravené cenově výhodné balíčky, roztoky, oční kapky a spousty dalších důležitých věcí pro bezproblémové nošení kontaktních čoček. Navíc nabídku nových produktů můžete sledovat na Facebooku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..