Nebuďte hloupí a neplaťte za plyn a elektřinu více než musíte

Používáte plyn? Zdá se Vám, nebo si myslíte, že je to hodně? Tak změňte dodavatele plynu a elektřiny. A pokud si myslíte, že platíte málo, pak si třeba jen orientačně zjistěte, jestli nemůžete třeba ušetřit o pár korun méně. Nabídky firem prodávající plyn se mění neustále, jako u mobilních operátorů, tak proč se nepodívat na aktuální nabídky? Dnes to již není problém a díky stránkám PorovnaniPlynu.cz a PorovnáníElektřiny.cz je to otázka pár kliknutí. Navíc je to zdarma a plně automatické, takže se nemusíte dohadovat s žádným obchodníkem o tom, jestli to chcete, nebo ne.

Díky liberalizaci trhu s energiemi máte dnes možnost vybrat si z několika dodavatelů energií. Přesto toho dost lidí nevyužívá, protože jsme národ, který nerad mění své zvyky, které hlavně dnes, v době krize, je nutné změnit a šetřit kde se dá. A protože energie jsou jednou z největších položek na našich účtech, je na čase s tím něco udělat.

Jen hlupák platí víc, než musí

Platit za plyn víc než je nutné, je skutečně nesmysl, tedy pokud to neberete za určitou formu charity, nebo sebemrskačství.

Rozvody se, se změnou poskytovatele měnit nemusí

Jak nadpis říká, nebojte, se změnou poskytovatele není třeba měnit rozvody až k Vám. V zásadě je to velmi snadné. Na jednom z portálech vyplníte formulář a kliknete na “Porovnat nabídky”, vzápětí se dozvíte na přehledné stránce, ceny ostatních poskytovatelů a pokud Vás nějaká zaujme, kliknete na tlačítko “Mám zájem”. Po té Vás bude kontaktovat obchodní zástupce, s kterým dohodnete podpis smlouvy a tím vše končí, respektive začíná, protože budete mít pro sebe více peněz, které určitě budete umět lépe využít.

Pokud Vás zajímá, čí nabídky jsou v databázi zaneseny, pak zde je zkrácený přehled:

  • BOHEMIA ENERGY entity
  • Central Energy
  • Centropol Energy
  • České Energetické Centrum
  • ČEZ
  • atd., nabídka se samozřejmě neustále mění.

Porovnání cen elektřiny a případná změna dodavatele elektřiny je dnes stejně jako u plynu velmi snadná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..