Rolety pro každé okno

Dnes bychom Vám rádi představili webové stránky Kvalitní-Žaluzie společnosti Klima, který je specializovaný na prodej a montáž a výrobu všech typů žaluzií, rolet, garážových vrat, okenních sítí a markýz.

Pojďme si v krátkosti představit jednotlivé druhy žaluzií

  • žaluzie vertikální – vertikální žaluzie jsou většinou látkové pověšené od shora dolů. Často se používají místo závěsů avšak je jen na vás, kde je budete chtít. Výborně se například hodí na dnes velmi oblíbené zasklené balkóny. Jsou barevně stálé a antistatické, není se třeba bát UV záření ze slunce.
  • žaluzie do plastových oken – jsou naprosto normální všem velmi dobře známé horizontální žaluzie do EUROoken. Vyrobeny jsou ze slitiny hliníku, díky čemuž odráží sluneční světlo zpět ven a jsou schopné místnost značně zatemnit.
  • žaluzie dřevěné – imitace dřeva – patří do kategorie luxusních žaluzií. Plasty a kov jsou nahrazeny vysoce kvalitním dřevem, které je chráněno pryskyřicovým lakem proti poškození vlhkostí, poškrábáním a UV zářením. Hodí se především do místností, které jsou reprezentativní. Protože tyto žaluzie patří mezi dražší, je k dispozici i imitace dřeva, která je znatelně levnější.
  • žaluzie bambusové – bambus je rostlina budoucnosti, která má výborné mechanické vlastnosti a díky rychlému růstu cenově dostupná.  Jedná se o velmi zajímavý bytový doplněk.
  • žaluzie horizontální – patří mezi meziokenní a interiérové žaluzie. Hodí se pro starší typy oken, kde se montují do vnitřku okna. Výhoda těchto žaluzií je především v tom, že Vám nebudou nikde překážet a že se dají použít i pro šikmá okna.
  • žaluzie venkovní – pokud chcete místnost ochránit nejen před slunečním světlem, ale i teplem, které z interiérových žaluzií vyzařuje, pak venkovní provedení žaluzií je pro Vás tím správným řešením. Žaluzie se totiž ohřívá venku, kde se i díky lepší cirkulaci vzduchu ihned zároveň ochlazuje. Tyto žaluzie jsou dělané tak, aby venku vydržely a aby zároveň byly pěkným designovým doplňkem.

Nabídka žaluzií je velmi široká a nemá cenu je zde všechny popisovat do detailu, místo toho navštivte webové stránky Kvalitní-Žaluzie, kde najdete spoustu pěkných fotografií a informací, které Vám pomohou s rozhodováním. Nebo případně rovnou zavolejte na pražské tel. číslo 603 412 058, případně na brněnské 777 778 799 a dohodněte si návštěvu pobočky. Kvalitní-Žaluzie působní po celé republice, takže se nebojte zavolat.

Se zaměřováním si nemusíte dělat hlavu, je zcela zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..