Chcete ušetřit na poštovném? Máme pro Vás snadné, efektivní a legální řešení, jak obejít placení poštovného!

Poštovné je noční můra nakupujících i prodávajících

Je jedno, jestli jste zákazník nebo prodejce, problém je to pro obě strany. Nutné zlo, které je třeba zkrotit. Protože většina e-shopů má nastavený jen jeden tarif pro poštovné, je pro Vás výhodné zkrátka a jednoduše dělat společné nákupy v e-shopech.

Hromadné nakupování znamená velké slevy

Hodně internetových obchodů nabízí zaslání zboží bez ceny poštovného, pokud při nákupu překročíte určitou finanční hranici. V našem  Čajovém lahůdkářství je to limit 500,-Kč. Ne vždy plánujete koupit zboží za tolik peněz, abyste tohoto limitu dosáhli. A to je problém, protože pokud uděláte nákup pod daný limit, nákup se Vám cenově nevyplatí.

Pokud se domluvíte, vyplatí se pro jednotlivce nákup i za 1 korunu, protože nebudete muset platit poštovné. To je dobré, že? Používáním této taktiky ušetří i prodejce, protože nemusí posílat tolik balíků (tzn. úspory na balném a poštovném).

Navíc, pokud se naučíte nakupovat hromadně přes jeden účet, zjistíte, že se brzy stanete VIP zákazníkem, protože pod jedním jménem uděláte velkou tržbu. Můžete tak dosáhnout zajímavých slev a VIP bonusů a krátkých dodacích lhůt. Co vy na to?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..