Teakový zahradní nábytek Lake Morain

Teakový zahradní nábytek Lake Morain od společnosti Vladeko s.r.o. patří do kategorie robustního a vysoce kvalitního zahradního nábytku, který ocení především náročnější uživatelé.

Díky skutečnosti, že nábytek je vyroben z teakového dřeva a je pospojovaný robustními nerezovými spojovacími šrouby, kupujete si nejen designově velmi povedený výrobek, ale i vysoce trvanlivý produkt, který venku bez údržby vydrží desítky let. Samozřejmě, že teakový zahradní nábytek je potřeba udržovat. Avšak nebojte, není na tom nic náročného, stačí čas od času naimpregnovat nábytek teakovým olejem, čím bude dosaženo především jeho barevné stálosti, jinak by po čase zežloutl a nebyl by už tak pěkný.

Teakové dřevo je záruka kvality

Jedná se o exotickou dřevinu, která se získává ze 150 až 200 let starého Teaku, díky čemuž jsou jeho zásoby značně omezené, proto teakový nábytek patří mezi dražší. Díky svému stáří je teakové dřevo velmi pevné, chemicky stabilní a plné látek, které chrání dřevo před škůdci. Proto teakový nábytek nenapadá plíseň a je často používán i v lékařství.

Na stránkách společnosti Vladeko s.r.o., která se specializuje nejen na zahradní nábytek, ale na vše co na zahradu patří, samozřejmě nabízí i další druhy nábytku:

 • Lake Morain – teakový zahradní nábytek
 • Lake Deer – eukaliptový zahradní nábytek
 • Lake Louise – kombinace oceli a akátového dřeva
 • Lake Charler – kovový nábytek s dřevem z akázie a WIRO výpletem
 • Lake Russel – bezúdržbový nábytek z kovu a plastů

Veškereý nábytek je možné si osobně prohlédnout na adrese: Karlštejnská 97, 252 17 Tachlovice

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..