Udělejte něco pro své zdraví a zazpívejte si na karaoke disco

Je škoda, že si většina lidí zpívá jen doma ve sprše, protože zpívat je velmi zdravé (posiluje se tím imunita), zlepšuje se nálada a navozuje příjemnou atmosféru.

Hudbu miluje každý, tak proč si nezazpívat

Abyste nemuseli zpívat po paměti a mohli si tak zazpívat i s přáteli, vyzkoušejte karaoke. Karaoke je zpívání na melodii s textovým doprovodem. Většinou se na obrazovce před Vámi zobrazuje text, který se obarvuje podle toho, co máte aktuálně zpívat. Díky tomu bude Vaše vystoupení výrazně lepší, navíc se nemusíte bát toho, že se ztrapníte.

Karaoke si samozřejmě můžete zazpívat i doma, avšak není to taková zábava, jako když si například při významné životní události, nebo jen tak na večírku, případně na nějaké team buildingové akci  zazpívá více lidí dohromady.

Na takovéto akce jsou zde lidé, jako například pan Petr Kořista, který Vám takovouto karaoke zábavu zařídí, domluví DJ, který celou akci bude moderovat, zajistí osvětlení, hudební vybavení a spousty dalšího, vše záleží na domluvě. K dispozici má více jak 10.000 nejoblíbenějších písní z 60. 80. a 90. let

Pokud se bojíte, že by lidi měli ostych, musím Vás uklidnit. Zpívat se většinou začíná až po delší době, když už jsou ostatní v náladě. Do té doby se o zábavu stará DJ.

Takže pokud hledáte hudbu na svatbu, dětskou oslavu nebo plánujete firemní večírky, pak zkuste popřemýšlet o karaoke, jako o vhodné zábavě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..