CARTec motor s.r.o., to jsou kvalitní ojeté i nové vozy značky Land Rover

Pokud sháníte legendární vozy Land Rover, které svou kvalitou a pěkným designem nemají ve své třídě téměř žádnou konkurenci, doporučujeme Vám navštívit webové stránky firma CARTec motor s.r.o., která se specializuje na prodej nových i ojetých vozů Land Rover, díky čemuž Vám může poskytnout nadstandardní služby a skvělé ceny. Na stránkách naleznete kompletní ceníky, výbavu a vlastnosti jednotlivých vozů.

Za málo peněz hodně muziky

Pokud chcete nový Land Rover za pěknou cenu a nevadí Vám, že krátkou dobu sloužil jako předváděcí, pak pro Vás máme dobrou zprávu, protože i tyto vozy zde jdou koupit. Vždy jsou v perfektním stavu a ještě voní novotou.

V nabídce jsou následující vozy

Defender | Freelander 2 | Discovery 4 | Range Rover | Range Rover Sport

Kvalitní servis je samozřejmostí

Pokud máte se svým Land Roverem problém, čeká zde na Vás profesionálně vyškolený tým, používající pouze originální náhradní díly, dodržující standardy dané výrobcem. Díky tomu, bude Vaše auto vždy v perfektní kondici. Cenu za opravu se dozvíte již při uzavírání zakázky.

Asistenční služba pro Váš klid

Pro případ, že budete mít někdy na cestě se svým, u CARTex motor s.r.o. zakoupeným, Land Roverem problémy, mají pro Vás připravenou asistenční službu, kterou seženete na telefonním lince LAND ROVER ASSISTANCE +420 261 000 556.

Pokud váháte, přijďte se o kvalitách jak aut Land Rover samotných, tak i CARTec motor s.r.o. sami přesvědčit do Brna na Mariánské náměstí 5, kde si můžete vozy vyzkoušet osobně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..