Vířivky a sauny od UnitedSpa jsou to pravé pro odpočinek a Vaše zdraví

Pokud se zajímáte o své zdraví, určitě oceníte nabídku firmy UnitedSpa, která nabízí nepřeberně množství saun a vířivek, díky kterým budete zdraví a odpočatí.

Sauny pro každého

O zdravotním účinku saunování je asi zbytečné se zde více rozepisovat. Pokud o saunování nic nevíte, nebo si myslíte, že nemá cenu, pak si přečtěte tento článek. Pro ostatní, kteří mají rádi saunu, zde máme krátký přehled nabízených produktů firmy UnitedSpa. Sauny rozdělujeme do následujících kategorií:

Sauny – jedná se klasické sauny, které jsou umístěny někde v bytě, v podkroví, sklepě, zkrátka kdekoliv Vám to vyhovuje. Saunová kabina, do které se běžně vejdou dva až tři lidi je vytápěná kamny.

Infra sauny – infra kabiny – na rozdíl od předchozích saun jsou tyto vytápěny infra tělesy. Šetří se tím místo a zjednodušuje se údržba sauny.

Saunové domky – pokud máte na zahradě místo, můžete si vybrat saunový domek, který bude pro Vaši zahradu okrasným doplňkem, do kterého si vyberete saunu dle Vašich požadavků. Hlavní výhoda saunového domku je v tom, že po saunování můžete vyběhnout ven do sněhu, kde se můžete zchladit, nebo rovnou skočit do ledového bazénu.

Pokud sháníte příslušenství k saunám, pak se podívejte na stránky UnitedSpa, kde najdete například, teploměry, rádia do sauny, věšáky, hodiny, opěrky hlavy a spoustu dalšího.

Vířivky pro dokonalou relaxaci

Relaxace ve vodě patří asi mezi nejoblíbenější relaxace vůbec. Každý zná ten dokonalý pocit, když se naloží do vany na hodinku, zavře oči a poslouchá hudbu, čte si, nebo prostě jen tak leží. S vířivkami si lze relaxaci vychutnat mnohem více, protože dokáže proudem vody příjemně masírovat a tím uvolnit celé tělo. Moderně se toto nazývá hydroterapie, jejíž blahodárné účinky objevili již ve starém Římě. UnitedSpa má pro Vás připravené nejrůznější vířivky, které si krátce představíme.

AmbientSpa – jedná se o celou řadu vířivek pro domácí použití, které jsou se sedátky, lehátky a ergonomicky rozmístěnými tryskami. Do největší vířivky se vejde až 8 lidí.

ClassicSpa – tato řada vířivek je určená do menších prostor pro maximálně 6 lidí.

SwimSpa – je vhodná pro aktivní i pasivní odpočinek. Aktivním se myslí to, že si v plavací části díky dostatečnému protiproudu můžete i zaplavat. V pasivní části, pak můžete relaxovat.

WellnessSpa – tato řada je určena pro komerční provoz, rekreační a rehabilitační zařízení. Vířivky je možné zapustit do země, nebo je nechat stát v prostoru. Vany jsou vybaveny přepadovým žlabem, krylátovou vysoko pevnostní skořepinou a nerezovými tryskami.

Každou vířivku je možné doplnit o nejrůznější příslušenství, například o LED světla, vodopád, schody, zvedák termokrytu, audio systém, televizí a DVD přehrávačem atd..

Protože v UnitedSpa jsou přesvědčeni, že si budete chtít před zakoupením vířivky nebo sauny prohlédnout, mají pro Vás připravený ShowRoom na adrese:

ShowRoom – UnitedSpa, s.r.o.
Mladých Běchovic 2,
Praha – Běchovice
PSČ 190 11

Po – Pá: 9.00 – 17.00 hodin

Návštěva ShowRoomu je možná i mimo otevírací dobu na základě telefonické domluvy.

Tel.:             +420 777 876 303
Tel.:             +420 731 533 187

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..