Čaj Tarlton – dostupná delikatesa

Přední výrobce čajů Venture Tea vyrábí celosvětově známé delitatesní čaje řady Tarlton. Vyrábí převážně o černé a zelené čaje ze Srí Lanky, kde se pěstují na rozlehlých čajových plantážích. Čaj ze Srí Lanky budete asi znát pod pojmem Cejlonský čaj, kteří se řadí mezi nejlepší čaje na světě.

Většina čajových plantáží na Srí Lance se nachází v nadmořské výšce mezi 3 000 a 8 000 stop ve dvou oblastech jihozápadní části ostrova, východně od Colomba a v okrese Galle na jihu. Na horkých, zapařených pláních a podhůřích jsou čajové lístky sbírány každých sedm nebo osm dní a pěstují se po celý rok.

Ty nejlepší čaje jsou získávány od konce června do konce srpna ve východní části Srí Lanky a od začátku února do poloviny března na západní.

Čaje Tarlton si můžete  zakoupit jak v čistých formách jako černý nebo zelený čaj, nebo si můžete zakoupit ochucené čaje, jakým je například Tarlton kufřík (Tarlton Black Tea Lunch Box), v kterém najdete 6ks 100g pytlíků s ochuceným čajem (což je více jak půl kilogramu čaje!). Každý pytlík má svou chuť, meloun, kiwi, borůvky, láhevník, vanilka a mango. Chuť i vůně těchto čajů je dokonalá. Pokud čaje nesladíte, tak tento Vám doporučujeme lehoulince osladit, dosáhnete tak naprosto famózní chuti.

V balení je pro pro Vás připravný i malý dárek. Nejlevněji ho můžete zakoupit u nás v Čajovém lahůdkářství za 350,-Kč. Nabízíme jak kufřík Tarlton s ochuceným zeleným čajem, ten pak má příchutě, jahoda, broskevm ovocné, lotos a citrus. Černý má pak výše uvedené příchutě.

Toto čajové balení lze použít i jako milý dárek pro každého, kdo rád pije čaj.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..