Virtuální kurzy řízení pomocí cílů a odchylek

Jak chápeme pojem řízení pomocí cílů a odchylek? S cíli je to jednoduché, ty má nejen každý vedoucí, ale každý pracovník víceméně jasně stanovené. Ale co s odchylkami? Ty uplatňujeme zejména při motivaci lidí. Na každého platí něco jiného. Na Karla musím trochu zavrčet, s Pepou prohodit pár vět o fotbale, Klárce pochválit dnešní účes a tak dále. Samozřejmě, řízení pomocí odchylek se netýká jen motivace, ale k tomu slouží vzdělávání. Využít lze nejrůznějších kurzů, ale třeba i virtuální kurs Řízení pomocí cílů a odchylek od vzdělávací agentury Motiv P. Ten totiž není jednorázový, ale lze jej opakovaně použít k opakovanému vzdělávání například těch vedoucích, kterým se třeba právě nyní tolik nedaří jako jindy.

V hlavní roli výukových kuzů vystoupí František Hroník. V současnosti je jednou z největších osobností v oblasti psychologie práce v České republice i na Slovensku, o čemž svědčí i jeho nominace na manažera roku 2008 (stal se finalistou soutěže).

Vzděláním a praxí je psycholog, který ve firemní praxi působí od roku 1996, kdy založil vlastní vzdělávací společnost, která je známá svým vlastním kvalitním know-how v oblasti Assessment Centre a vzdělávání, inovativním přístupem k vytváření systémů vzdělávání a tvorbou rozvojových programů na míru. Působí především jako lektor programů na míru pro management a obchodníky.

V roce 1999 vydal publikaci Jak se nespálit při výběru zaměstnanců, která se stala odbornou veřejností ceněnou knihou a zároveň velmi vyhledávanou, protože v ní publikuje celé know how o Assessment Centre. Je autorem řady publikací o lidských zdrojích, přednáší na studiu MBA (BIBS) předmět managing people a je zde v kontaktu s top managementem řady firem. Přednáší na odborných konferencích v České republice a na Slovensku, publikuje v odborném tisku. Pro manažery zdarma pořádá inspirativní vzdělávací akce, kde představuje novinky z různých oblastí (především HR, marketing) a jak je využít v našich firmách. Úspěšně vytváří programy vlastních konferencí, kde přednáší vynikající manažeři z praxe, konference jsou známé svým propojením s tématy „odjinud“ – z oblasti sportu, lékařství, umění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..