Sunarka – kaše, sušenky a těstoviny pro Vaše malé děti

Sunarka je jméno pro celou výživovou řadu kaší, sušenek a těstovin pro děti. Jedná se o moderní vyživovací doplněk malých dětí před přechodem na pevnou stravu. Jsou zdravé, snadno stravitelné, velmi chutné a dětmi velmi oblíbené.

Pojďme se podívat ve stručnosti na celou řadu nabízených produktů:

Sunarka ovecné a cereální kaše – velmi vydatná strava vhodná zejména jako polední a večerní jídlo. Příprava je velmi jednoduchá, stačí doplnit pouze vodu. Možné zakoupit s lepkem i bez lepku.

Sunarka mléčné a cereální kaše Dobré ráno a Dobrou noc – jak už sám název vypovídá kaše označené “Dobré ráno”, jsou vhodné pro snídaně a “Dobrou noc” pro klidný spánek. Tyto kaše respektují energetické rozdíly v příjmu potravy večer a ráno.

Sunarka cereální ovocné  a kaše bez mléka – nemléčné kaše mají hlavní výhodu v tom, že do nich můžete dát jakékoliv mléko, které Vašemu dítěti vyhovuje. Přidat do kaše můžete například mateřské, hypoalergení, nebo kojenecké mléko, případně pouze vodu. Tyto kaše se dají použít jako hlavní jídlo.

Sunarka tekuté mléčné kaše – tekuté mléčné kaše jsou hotovým příkrmem pro Vaše dítě, které představuje kompletní porci. Použít lze na svačinu, snídani nebo večerní příkrm. Kaše neobsahují přidaný cukr. Mají vyšší podíl vlákniny, pro větší zasycení dítěte.

Sunarka zeleninové kaše – díky zelenině obsahují vysoký podíl vlákniny a bioaktivních látek. Lze je použít jako polévku. Tyto kaše splňují velmi přísné normy pro kojeneckou a dětskou výživu.

Sunarka dětské sušenky – rychlá a lehká svačinka pro Vaše děti. Sušenky Dobrou noc jsou velmi křehké a snadno rozpustné v mléce nebo čaji. Sušenky jsou obohaceny o vitamíny, minerály a prebiotickou vlákninu. Konzervanty a aromata v sušenkách nenajdete.

Těstoviny – bezvaječné testoviny Sunarka Káčátka pro děti od ukončeného 8 měsíce  a Sunarka Mušličky od ukončeného 12. měsíce vývoje dítěte. Tyto těstoviny s tvary káčátek a mušliček budou Vaše děti bavit a budou se tak učit správným stravovacím návykům.

Veškerý sortiment nabízených kaší najdete zde na webu DětskáVýživa.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..