Pračky BOSH

Stejně jako vše ostatní, tak i pračky se neustále vyvýjejí a zdokonalují. Proto, dnes již téměř nenajdete pračku pro jinou energetickou třídu než A. A tak tomu je u praček BOSH. Dnes máme pro Vás krátké srovnání několika typů praček této známé značky.

Asi to nejdůležitější při výběru pračky je druh plnění. Rozlišujeme pračky s předním, pračky s horním plněním a pračky se sušičkou.

Pojďme se v krátkosti na jednotlivé kategorie praček BOSH podívat.

Pračky s předním pleněním

Nejlevnější v této řadě je pračka Bosch WLF 20062 BY, za velmi pěkných 7.413,-Kč, která postačí pro malou rodinu bez malých dětí, protože do pračky lze dát najednou jen 4,5 kg prádla. Ze zajímavých technologií má pračky integrované funkce kontroly nevyváženosti, rozpoznání pěny, AquaSpar systém a několikanásobnou ochranu proti škodám způsobeným vodou.

Naproti tomu nejkomfortnější pračka  Bosch WAS 24461 BY stojí velmi rozumných 17.300,-Kč. Komu by se to zdálo moc, uvědomte si, že je to pračka od známé firmy BOSH, která dělá pouze kvalitní výrobky, je určena pro větší rodinu s dětmi, protože do ní najednou můžete dát až 8 kg prádla, což není zrovna málo. Pračka disponuje technologiemi jako například: EcoSilenceDrive (asynchronní motor), AntiVibration Design (eliminuje vibrace a tlumí hluk), VarioPerfect: EcoPerfect (sníží spotřebu energie až o 30%), SpeedPerfect (zkrátí dobu praní až o 60%), TouchControl tlačítka, VarioSoft prací buben, AquaSensor, elektromagnetický zámek a desítky dalších vymožeností.

Pračky s horním plněním

Přestože pračky s horním plněním, na první pohled nevypadají tak sexy, jedná se o velmi levné a oblíbené pračky s jednoduchým ovládáním.

Z této kategorie si v rychlosti představme jednoho zástupce Bosch WOR 16152 BY, který stojí 9465,-Kč, která umí v podstatě to co srovnatelná pračka s předním plněním.

Pračky se sušičkou

ELESHOP zde nabízí v této kategorii zatím jednu pračku BOST a to Bosch WVH 28420 EU za pěkných 23.925,-Kč. Dokonalá pračka pro lenochy nebo lidi s malým bytem, kteří funkci sušičky ocení asi nejvíc.

Pokud preferujete jinou značku než  pračky BOSH, v e-shopu ELESHOP naleznete víc značek než jen pračky BOSH.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..