Kdo hledá, najde. My už jsme našli Knihkup

Rádi bychom Vám představili nové internetové knihkupectví Knihkup.cz, který má, jak sami na stránkách říkají, cíl stát se internetovým vyhledávačem knih. Podle všeho to vypadá, že se to podaří, protože jen skladem mají více jak 40.000,- knih, což je neuvěřitelné. Pokud byste všechny knihy, které na stránkách prodávají, seřadili vedle sebe, utvořili byste přes 163 kilometrů dlouhého hada. To je slušné, že?

Na stránkách najdete nejen velmi velkou nabídku knih, ale i velmi přehledně a jednoduše zpracovanou navigaci, díky které velmi rychle najdete, co potřebujete. Můžete buď přímo vyhledávat hned z hlavní stránky, nebo přes kategorie knih procházet tituly, které Vás zajímají. Pokud patříte mezi knihomoly, kteří vyžadují pokročilé vyhledávání, ani na Vás nezapomněli. Hledat můžete podle titulu, podtitulu, autora, vydavatele, edice, EAN/ISBN, anotace, roku vydání, ceny a jazyka.

Pro samotný nákup není třeba registrace, proto jí zde ani nehledejte. Stránky knihkupectví se skutečně snaží být co nejjednoduššími, proto zde nic, co by bylo složité a zbytečné není. Na druhou stranu, bez registrace Vám nemohou chodit nabídky nových knih, to však nevadí. Aktuality můžete sledovat na Facebooku nebo na Twitteru. Jednoduchostí se podařilo dosáhnout další velmi příjemné věci a to rychlosti načítání stránek, která je velmi, opravdu velmi vysoká.

Knihy posílají i do zahraničí, a když nakoupíte nad 3.000,-Kč, máte dopravu zcela zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..