Lepíme.cz – průvodce výběrem samolepek na zeď

Přestože pod samotným názvem „samolepky na zeď“ si člověk může představit téměř cokoliv, jedná se, alespoň v tomto případě o designové doplňky do bytu, kanceláře, skladu, zkrátka kamkoliv, kde chcete mít pěkné moderní prostředí.

Samolepky na zeď nejsou tapety! Skutečně, přestože by se jimi dalo asi i kompletně vytapetovat, nepoužívají se k tomuto účelu. Slouží čistě jen jako designové doplňky.

Ze zdi jdou sundat, proto se nebojte, že jakmile jednou samolepku nalepíte, již jí nikdy nesundáte, není to pravda. Použít se dá opakovaně, avšak je potřeba s ní správně manipulovat, jinak dojde k jejímu poškození. No, a pokud se už nebude tak dobře držet, můžete jí přilepit klasickým lepidlem na tapety.

Samolepky se dodávají v 55 základních barvách, takže i pro Vaši barevnou zeď se najde ta správná podkladová barva. A kdyby ne, lze použít plně transparentní podkladovou fólii, na kterou se zvolený motiv vytiskne.

Motiv si lze vybrat, protože v Lepíme.cz si samolepky vyřezávají sami ze speciální, velmi kvalitní vinylové fólie ORACAL 638 Wall Art, nejste tak odkázáni jen na aktuální nabídku z e-shopu. Zde je na místě upozornit, že lze použít i levnější fólii ORACAL 641, nicméně protože není tak kvalitní, v Lepíme.cz ji nepoužívají. Jde jim hlavně o kvalitu a o uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků.

Pozor tedy na podezřele levné samolepky na stěnu v e-shopech, které často neuvádí ani jejich skutečnou velikost.

U každé samolepky na stěnu je většinou možnost si vybrat z několika základních velikostí. Pokud je samolepka tvarově složitá, dostanete jí na přenosové fólii, vždy pečlivě zabalenou tak, abyste jí obdrželi v perfektním stavu.

Pokud nevíte, kterou si vybrat, zkuste, se podívat na stránky Lepíme.cz, kde najdete spousty pěkných fotografií, které pro Vás zajisté budou dobrou inspirací. Na webu jsou připravené samolepky s motivy: příroda, děti, zvířata, abstraktní, sport, nápisy, doprava a ostatní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..