Alkoholické a nealkoholické nápoje, kvalitní alkohol, víno a barmanské potřeby to je Alkohol.cz

Jak již sám název napovídá, dnes přinášíme recenzi mladého e-shopu Alkohol.cz. Co Vám však nadpis neprozradí je, že se jedná spíše o luxusní alkohol pro lidi, kteří jej dokážou skutečně ocenit. Luxusním pak myslím hlavně to, že v e-shopu naleznete sekci „Luxusní alkohol“, který skutečně ocení jen znalci. Tak například, zde naleznete Vodku Kalašnikov, která je v láhvi tvaru známého samopalu AK-47, vyrobená z nejkvalitnějšího lihu třídy „LUX“, původem z ruského města Glazov na Urale. V této sekci naleznete dále ještě pár vysoce kvalitních koňaků, s kterými zajisté vždy zabodujete, ať již jako s dárkem, nebo pitím na párty s přáteli.

Mimo tuto sekci, která nemusí být pro každého to pravé, je v e-shopu spousta jiných alkoholických dobrot. Jen v krátkosti výčet kategorií, o kterých by se dala napsat pomalu celá kniha:

Protože kvalitní alkohol ocení hlavně barmani, kteří často jeho chuť dotáhnou k naprosté dokonalosti, proto v e-shopu Alkohol.cz se nezapomnělo ani na ně v sekci „barmanské potřeby“. Na barmany zde čekají barmanské kufry a sady, různé otvíráky, pomůcky pro práci s ledem a citrusovými plody, nalévátka, nejrůznější vybavení pro práci s vínem a v neposlední řadě, šejkry, muddlery a nože.
A pozor, to že se jedná o e-shop, neznamená, že zde mohou nakupovat lidi mladší 18ti let!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..