Profesionální digitální příjem

Přestože obraz digitální televize má výrazně lepší kvalitu než staré analogové vysílání, stále nemáte zaručený kvalitní obraz. Obzvlášť když máte televizní anténu nebo satelit podomácku připojený.

Správně zapojit i obyčejnou anténu, není úplně jednoduché. Potřebujete na to především poměrně drahé nástroje. S nožem a kleštěmi sice anténu taky připojíte, ale díky přechodových odporům, které zvyšují útlum, ne v jednotkách, ale v násobkách deseti, můžete i velmi kvalitní a silný signál snadno i 50x utlumit a udělat z něj velmi slabý signál, který vám nic kromě starostí a rozpadajícího se obrazu nepřinese. Elektromagnetické záření, které se pro přenos obrazu používá, je pro fyziky i po roce 2010 stále velká neznámá, protože nikdo nedokáže, přesně vysvětlil jeho šíření.

Aby Vaše moderní televize měla kvalitní digitální příjem, je pro Vás zde společnost PROMSAT.CZ, která Vám poradí a pomůže s výběrem nejvhodnější antény, pomocí speciálních přístrojů zaměří nejsilnější signál a ten Vám dovede až do televize s minimálními ztrátami kvality signálu.

PROMSAT.CZ pro Vás nabízí služby:

  • Zajištění skupinového satelitního příjmu (DVB-S), díky kterému nebudete mít fasádu domu zastíněnou zbytečnými satelitními anténami, kterých je obzvláště na panelových domech velmi mnoho.
  • Instalace televizních antén DVB-T pro výborný digitální příjem.
  • Instalaci televizních kabelových rozvodů pro příjem digitálního signálu – STA.

Firma PROMSAT.CZ je již na českém trhu od roku 1998 a díky rozsáhlým zkušenostem pracuje i pro společnost UPC.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..