Vánoce jsou pryč, hurá nakupovat, aneb kdo před vánoci šetřil má za tři

Image: renjith krishnan / FreeDigitalPhotos.net

Konečně je pryč vánoční čas, kdy cena všeho na co jste se podívali, byla často i dvojnásobná. Úplně nejvíc mě dostala cena banánů v Globusu. Měli kilo za 30,-Kč, přitom v Lídlu měli banány za 14,-Kč a to nebyly v akci, v té naposledy stály 12,-Kč. Šílené co? Proč ne, je to otázka poptávky a nabídky. Hlavně ta poptávka na vánoce je neuvěřitelná.

Ať to bylo, jak to bylo, je po vánocích a nastává doba slevových akcí a výprodejů a nejen to. Ti co dostali nevhodné dárky, se jich budou chtít zbavit. Věřím, že na Aukru budou mít, pokud již nemají, opravdové žně.  Je totiž snadné, něco sem dát a zkusit to prodat. Hlavně nové, neopotřebované věci nabízené pod cenou půjdou na dračku. Stejně tak na eBay(i) se objeví spousta zajímavých věcí, ale to je jen pro ty odvážnější, kteří mají vyřešené nakupování na internetu.

V obchodech vědí, že lidi nemají moc peněz, proto pokud chtějí mít nějakou rozumnou tržbu, musí jít s cenami dolů, alespoň na nějakou dobu, obvykle do konce ledna.

Rada okoukaná od důchodců, kteří nemají moc peněz: Nakupujte jen to co je v Akci. Je to výhodné. Na to ostatní se nekoukejte, to si koupíte jindy v jiné akci. Tohle však vyžaduje do značné míry sebekontrolu.

Slev je, nebo brzy bude hodně. Takže pokud chcete ušetřit, vyražte na nákupy do svých oblíbených obchodů.

Něco dál ke čtení:

Obchody se opět plní lidmi, začaly povánoční slevy

Povánoční slevy startují. Dosahují až 70 procent

Povánoční slevy: Pozor na rizika!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..