Husse rozšiřuje tým o nové franšízanty – distributory

Švédská společnost Husse, lídr v dodávkách superprémiového a prémiového krmiva a doplňků pro psy a kočky až domů, pořádá nábor nových franšízantů -distributorů pro Českou republiku.

Systém distribuce Husse je vybudován na jednoduchém konceptu. Svým zákazníkům se Husse snaží maximálně usnadnit nákup krmiva a doplňků, aby jim odpadlo přenášení těžkých pytlů s krmivem a cestování do specializovaných obchodů pro kvalitní krmivo pro psy a kočky. Proto přicházejí na řadu franšízanti – distributoři, kteří krmivo dovážejí zákazníkům zdarma až domů.

Franšízant – distributor může získat exkluzivní právo pro určitý region na Husse produkty, pracuje samostatně jako nezávislý dodavatel, podniká na rostoucím trhu a přizpůsobuje si čas podle svých potřeb. Je svým šéfem a vytváří vlastní zisk. Zároveň si buduje síť psích a kočičích kontaktů, vlastní malý sklad pro zásobování zákazníků a je uveden na internetových stránkách jako kontaktní osoba Husse pro daný region.

Mimo prodeje a šíření zboží je hlavním úkolem franšízantů – distributorů vybudování přátelského vztahu s každým zákazníkem a jeho mazlíčkem. Husse franšízanti – distributoři, kteří jsou většinou sami dlouholetými chovateli psů nebo koček, by měli dokázat klientům poradit. A to nejenom v otázkách, jaké krmivo je pro jejich čtyřnohého kamaráda nejvhodnější, ale i které zohledňuje jeho individuální potřeby.

Andrea Konečná, jednatelka společnosti KONY trade, s.r.o., zástupce Husse na českém trhu říká: „Naší noví franšízanti-distributoři Husse se stanou součástí celosvětově úspěšného systému s více než 500 franšízovými partnery. Naším hlavním cílem je vybudování kvalitní sítě franšízantů- distributorů značky Husse v České republice.”

Pro více informací kontaktujte společnost Husse na telefonním čísle 777 773 900 nebo emailem na czech@husse.com. Více o nabízených pozicích najdete na http://www.cz.husse.com/o-husse/pracujte-s-nami.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..