Šicí stroje pro profesionály i amatéry

I když šicí stroje z mnoha domácností již dávno s pádem minulého režimu vymizely, jejich vývoj se nezastavil a dosáhl úctyhodných výsledků, proto si dnes můžete doma ušít téměř cokoliv. To si dnes uvědomuje stále více lidí a opět se začínají vracet k domácímu šití, kterým si, jsou-li šikovní, mohou vydělat slušné peníze, třeba na Fler.cz. Pokud hledáte kvalitní šicí stroj za rozumné peníze, pak určitě vyzkoušejte značku Janome.

Janome, ověřená kvalita

Jak již mnoho žen zjistilo, že nemá cenu kupovat nekvalitní šicí stroje, které jsou běžně k dostání v supermarketech. Místo toho kupují značku Janome od přímého dovozce Strima Czech s.ro., o čemž se můžete přesvědčit přímo na stránkách Janome. Tento největší český dovozce šicích strojů a veškerého příslušenství má zboží uvedené v nabídce skladem a za regulérně nejnižší ceny. Pokud nevěříte, pak se o tom můžete na Zboží.cz, kde hned můžete vidět, že tomu tak skutečně je. Šicí stroje objednané z toho obchodu Vám budou zaslané zdarma, navíc dokonce můžete dostat i dárek k nákupu.

Pokud nevíte, jaký stroj je pro Vás nejvhodnější, nebo máte jiné dotazy, můžete se na stránkách v pravé dolní části e-shopu zeptat on-line asistenta, který Vám obratem odpoví na Váš dotaz. A nejen to, najdete zde i ukázková videa, desítky fotografií, podrobné popisy a širokou nabídku produktů.

A co takový šicí stroj dnes dokáže?

Předně zvládne šít, vyšívat a quiltovat (ozdobně prošívat deky, přehozy aj.). Ty lepší umí až 400 druhů stehů včetně monogramů, mají až sedm knoflíkových dírek, osvětlení, automatický odstřih niti, LCD podsvícený display, elektronický spouštěč včetně krokování, plynulou regulaci šířky stehu, druhý samostatný motorek pro navíjení spodní nitě, speciální program pro látání a mnoho dalšího.

Tak neváhejte a navštivte e-shop http://www.sicistroje-shop.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..