Mapa obchodů, šance na dobrou reklamu zdarma

Máte obchod a nikdo o něm neví? Pak určitě oceníte novou službu mapaobchodu.cz, kam můžete zadat informace o svém obchodu. Tento projekt teprve začíná, avšak díky jednoduchosti ovládání, které zde představuje jednoduchá klikací mapa České republiky, má v sobě skrytý slušný potenciál. Zákazník, který se na tento web dostane, si jednoduše klikne na okres nebo vyznačená větší města. Následně se dostane na detailnější mapu, kde jsou zobrazena všechna města, v kterých jsou registrované obchody, případně pokud kliknete rovnou na nějaké město, dostanete se hned na konkrétní seznam obchodů.

U každého obchodu jsou uvedeny podrobné informace o otevírací době, fotografie obchodu, adresa prodejny, kontaktní telefon, GPS souřadnice odkaz na webové stánky, nabízený sortimentu zboží spolu a interaktivní mapa, díky které obchod každý snadno najde.

Zákazník pak například na již zdokumentovaném nákupním centru Nový Smíchov nebo Avion Shopping Park Ostrava, může vidět, komplexní informace o těchto nákupních centrech, obchodech, které u nich jsou spolu s jejich nabídkou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..