Fitness oblečení pro pohodu při cvičení

Kdo si chce udržet štíhlou postavu, zhubnout nebo být zdravý a ve formě, měl by se věnovat sportovní aktivitě. Ať už dáváte přednost fitness centru, běháte v okolí bydliště nebo máte nejraději cvičební stroje v prostředí domova, není Vám jedno, jaké oblečení zvolíte. Je záhodno, abychom se při sportu cítili svěže a vypadali atraktivně, proto potřebujeme vhodné speciálně upravené sportovní oblečení .

Vhodným materiálem pro oděvy určené ke sportu je microfibra. Jedná se o směs umělých vláken. Pro fitness oblečení pod značkou Mrs Fitness byly použity zejména polyamidová, ale také elastanová vlákna. Microfibra je materiál 3. tisíciletí, vyhledávaný nejen sportovci pro své jedinečné vlastnosti. Látka je velice pevná, odolná proti oděru, pružná, s nízkou hmotností a odolností proti skvrnám. Materiál není náročný k praní, rychle schne a nekrčí se.

Fitness oblečení by mělo splňovat nároky nejen vzhledem ke zvolenému materiálu, ale také by se mělo vybírat s ohledem na kvalitu střihu a šití a na možnost kombinace typů a barev.

Dnes již nebývá výjimkou, že jsou topy pro ženy vytvořeny s vnitřní podprsenkou nebo s výrazným podšitím v oblasti poprsí. Mezi fitness topy a triky již nepřevládá jen fádní jednoduchý styl střihu – objevuje se také svůdné řasení, skládání, funkční průzory v zádové části nebo různě střižený výstřih. Kalhoty můžeme zvolit z několika délek i střihů. V nabídce nalezneme také znovuobjevené pohodlné turecké kalhoty. Prim hrají stále legíny .

Zárukou úspěšného cvičení může být i pohodlný oděv, který nám sluší. Myslete i Vy na to, v čem sportujete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..