Diskrétní kojení

Kojicí přikrývka Sweetmilk je lehká dečka ze 100%ní bavlny, která mamince umožní diskrétně kojit v jakémkoliv veřejném prostředí. Pomocí pásku si maminka upevní přikrývku kolem ramen a schová tak intimní partie před zraky okolí.

Přikrývka nesklouzává a maminka má volné ruce ke kojení. Miminko může klidně sát a nerozptyluje se děním ani zvuky z okolí. Vyztužený průhled zajišťuje dostatečnou vzdušnost a umožňuje mamince udržovat s děťátkem oční kontakt. Kojicí přikrývku Sweetmilk lze také využít jako praktickou zástěnu na kočárek a na autosedačku při uspávání či jako ochranu před sluncem a větrem. Součástí přikrývky je i malá praktická taštička se stahováním, do které lze přikrývku složit, aby se neušpinila.

Jaké problémy maminky při kojení řeší

Maminky obvykle kojí každé dvě až tři hodiny. Je těžké si naplánovat rozvrh tak, aby maminka byla vždy na kojení doma, ve svém prostředí. Miminko potřebuje nakojit, i když zrovna není dostupné klidné zákoutí a maminkám je nepříjemné se odhalovat, například v restauraci, v nákupním centru nebo při návštěvách.  Miminko se navíc často rozptyluje pozorováním okolí a vyrušuje se tak od kojení.

Některé maminky se kvůli kojení vyhýbají veřejným místům a ochuzují se o aktivity, které by je jinak těšily. Najít rychle klidné místo ke kojení nemusí být snadné, zvláště když vám děťátko pláče hlady. Běžné látkové plenky nebo různé šátky a dečky hozené přes rameno sklouzávají, dostatečně nezakryjí a miminko dráždí na obličeji. Maminky musí navíc své oblékání podřídit kojení a mají tak k dispozici omezené kousky oblečení.

Sweetmilk se snaží o to, aby se kojící ženy na veřejnosti cítily přirozeně a uvolněně a nemusely se při kojení nijak schovávat. Kojicí přikrývky Sweetmilk poskytují potřebné pohodlí a soukromí maminkám a také pamatují na klid děťátka.

Kojicí příkrývky Sweetmilk v různých elegantních stylech lze zakoupit za 595 Kč nawww.sweetmilk.cz.

Sweetmilk. Pro maminku diskrétnost, pro děťátko klid.

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte: Juan S. Almonte, juan@sweetmilk.cz,www.sweetmilk.cz , (420) 733 240 747, Od Cholupic 564, 252 41 Dolní Břežany, Česká republika

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..