Online aukce – věci za babku

Na českém internetu se v posledních dvou letech rozmohl fenomén online aukce. O co se jedná? V podstatě je to aukce jako jakýkoliv jiná. Pokud znáte Aukro, určitě víte, jak taková aukce probíhá. Online aukce, o kterých zde chceme psát jsou trochu jiné, lepší, zábavnější, rychlejší a výrazně levnější.

Výhra doslova za pár korun

Online aukce probíhá velmi jednoduše. Zaplatíte si kredit pro přihazování přes SMS nebo převodem peněz. Tím získáte několik příhozů. Například na serveru Bonus.cz stojí jeden bon 8,-Kč, pokud si jich koupíte za 800,-Kč, dostanete 100 bonů + 15 jako bonus zdarma. Za těchto 115 bonů se při dobré strategii dají vyhrát velmi pěkné ceny. Samozřejmě, je lepší si koupit bonů více, protože pak se můžete směle vrhnout do větší aukce. Po nakoupení příhozů si vyberete aukci, která vás zajímá, a v příhodnou chvíli začnete přihazovat. Přihazování probíhá online, díky čemuž ihned vidíte, jak si vedete. Pokud po vašem příhozu nikdo jiný nepřihodí v definovaném čase, pak vyhráváte. Na Bonusu je to u běžných aukcí 30 vteřin, u sprinterských aukcí pak 15 a u adrenalinových aukcí se čas po 1000 příhozech zkracuje o 5 vteřin na minimálních 10.

Jaké jsou aukční servery

Mezi nejznámější a asi nejstarší patří Cosmito.cz, dále pak třeba Licituj.cz nebo Prihodsi.cz. O posledním zmiňovaném nemáme moc informací. Bohužel tyto aukce používají mimo ruční přihazování tzv. automaty. U automatu si nadefinujete, od kolika do kolika se má přihazovat a kolik příhozů se na to má obětovat. Problém těchto automatických aukcí je v tom, že potřebujete velké množství příhozů. Rozhodně nepočítejte s tím, že když se budete prát s automatem, že vyhrajete. Na Licituj.cz vyhrávají v krom začátečnických aukcí, kde jsou automaty zakázané, výhradně automaty, proto se ani nepokoušejte automat překlikat, nejde to. Taková aukce trvá velmi dlouhou a padne na ní mnohdy i tisíce příhozů. Na Bonusu automaty nejsou, proto je zde výrazně větší možnost na výhru.

Bonus.cz, který ze svých vlastních zkušeností považujeme za jeden z nejlepších online aukčních serverů opravdu funguje a nemusíte se bát, že výhru nedostanete. Máme to vyzkoušené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..