Dětská pískoviště

Radost pro děti, jistota pro Vás

Máte zahradu, nebo dvorek, na kterých si hrají malé děti? Pokud ano, určitě rádi uslyšíte, že se dají sehnat dětská pískoviště za doslova pár korun. Už nebudete muset hlídat své ratolesti, aby se na veřejném pískovišti nepíchli o odhozenou jehlu, nebo nešlápli do psího exkrementu. Dětem s tím uděláte velkou radost.

Konstrukce je snadná

Postavit pískoviště může i člověk, který není příliš zručný. Není na tom nic složitého, k balení se přidává spojovací materiál a obrázková dokumentace. Samotná konstrukce je z masivního vysušeného dřeva, které je pečlivě ohoblované a má sražené hrany. Dřevo není opatřeno barevným nátěrem, protože každému se líbí jiné. To vám dává možnost natřít pískoviště tak, jak to mají vaše děti rády. Třeba s jejich oblíbenou pohádkovou postavičkou. Jako spojovací materiál jsou použity pouze pozinkované vruty, ne hřebíky, nebo spony, které by dětem mohly ublížit. Dna pískovišť nejsou dřevěná, protože by po čase začala uhnívat. Proto je potřeba na dno umístit vodu propustný materiál.

Pro pěkné počasí i nečas

Můžete si pořídit pískoviště s krytem, stříškou, která děti bude chránit při přeháňkách, stejně tak i před prudkým sluncem. Nebo pokud nepotřebujete stříšku, můžete si koupit jednoduché otevřené pískoviště bez krytu.

Proto pokud chcete svým dětem udělat radit, kupte jim pískoviště, které každé dítě velmi ocení protože, kdo by si nerad hrál s bábovičkami, nebo stavěl hrady z písku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..