Vyrobeno v Evropě

Důraz na kvalitu prádla, které kupujeme, je velice podstatný. Proto při prvním kontaktu a „zamilování se“ do prádélka či plavek hledáme štítky a připoutané visačky. Při shrnutí pro a proti někdy odcházíme z nákupu s nepořízenou. I když se nám vybrané oblečení velice líbilo, nesplnilo naše hlavní přání – evropského výrobce. Po letitých zkušenostech s výrobky z východní provincie si asi mnohá z nás povzdechne a razí heslo Už nikdy více.

Mnohé z nás hledají funkční, pohodlné, elegantní prádlo určité jakosti, které by obstálo i z hlediska částky, kterou jsme se rozhodly obětovat a zároveň bylo vyrobeno v Evropě. Sortiment e-shopu Prádlo-Elegant tyto nároky splňuje. Doporučuje zejména výrobcespodního prádla Milena, saténového prádla DKaren a plavek gWinner.

Produkty značky Milena jsou vytvořené jen z nejkvalitnějších látek, které firma poptává u předních producentů krajek a látek jako Francie, Itálie, Španělsko, Portugalsko nebo Litva. Jejich výrobní tým je tvořený z velké části mladými ženami, které získaly své zkušenosti ve firmě, tamějším obchodě, ale i v zahraničí. Jejich motto zní: „V současné době musí být spodní prádlo svůdné, smyslné a jedinečné stejně jako každá z nás.“ Na základě vysledování různých potřeb mladých a zralých žen rozdělili svou nabídku podle věkových preferencí.

Společnost gWinner je jeden z předních evropských zástupců výroby plavek. Produkty jsou vytvořené z italských látek nejvyšší kvality poptávané u hlavního dodavatele Carvico. Zaručuje rychle schnutí, ochranu před UV zářením a dlouhou trvanlivost zboží. Výrobce připravuje kolekce plavek pro ženy, muže a děti prvotně určené k plavání, aqua fitness a jiným sportovním aktivitám ve vodě a pro ženy, které plavky využívají pro chvíle relaxování a odpočinku ve welnness lázních či u moře na plážích. Zaměřuje se také na výrobu plavek větších velikostí. Garantuje nejen vysokou jakost svých výrobků, ale také přijatelné ceny, spolehlivé a profesionální služby. Výrobky jsou prodávány v celé Evropě, ale také v Egyptě a Kanadě.

Značka DKaren prezentuje zejména saténové spodní prádlo nejvyšší jakosti. Nabízí noční košilky, pyžama, komplety prádla, lama župany a další zboží. Součástí nabídky je také svůdné eroticky průhledné prádlo v různých barevných kombinacích a střizích. Nabídku svého sortimentu neustále rozšiřují vzhledem k přáním svých zákazníků. Ceny svých výrobků přizpůsobují tak, aby se staly atraktivní pro široké spektrum odběratelů.

Rozumný nákup kvalitního spodního prádla a plavek je jen prvním krokem, vybrat si to pravé spodní prádlo nebo plavky, které nám bude každá žena závidět, záleží už jen na nás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..